Rob Halford z Judas Priest zachęca fanów do szczepienia się przeciw COVID-19

13.04.2021 13:01
Rob Halford z Judas Priest zachęca fanów do szczepienia się przeciw COVID-19 Fot. MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

Panowie z Judas Priest chcą jak najszybciej wrócić do koncertowania. Rob Halford postanowił zachęcić fanów do tego, by jak najszybciej się zaszczepili, by świat mógł wrócić do normy.

Rob Halford z Judas Priest zachęcił fanów do szczepienia się

Legendarny wokalista Judas Priest postanowił poprosić fanów o pomoc. Rob Halford stwierdził bowiem, że czym szybciej wszyscy zaszczepią się przeciw COVID-19, tym szybciej będziemy mogli wrócić do normalnego życia. Artysta zachęcił wszystkich do tego, żeby "postąpili poprawnie" i poszli "pod igłę".

Polecamy

Judas Priest chciał obchodzić swoje 50. urodziny w 2020 roku, potem pojawiła się jeszcze opcja otwierania koncertów dla Ozzy'ego Osbourne'a, ale niestety te wszystkie plany zostały pogrzebane, czy też opóźnione (jak np. koncert w Polsce w ramach Mystic Festival, który miał się odbyć w czerwcu 2020 roku).

Halford na swoim Instagramie udostępnił coś w stylu oświadczenia/kampanii społecznej, w której zachęcił wszystkich do szczepienia się przeciw COVID-19, a także podziękował wszystkim tym, którzy już to zrobili. Jak mówi:

Cześć wszystkim. Z tej strony bóg metalu, Rob Halford z Judas Priest. Chciałem podziękować wszystkim metalom, którzy już się zaszczepili. Cieszę się, że jesteśmy nie tylko zjednoczeni w naszej miłości do muzyki, ale także w tym, że pomagamy sobie nawzajem.

Polecamy

Halford oczywiście sam pochwalił się tym, że otrzymał już obydwie dawki szczepionki. Wokalista pokazał zdjęcie ze swoją kartą szczepień na Instagramie:

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce zmusiła organizatorów do przełożenia Mystic Festival. Impreza została przeniesiona na 2-4 czerwca 2022 roku. Judas Priest potwierdził swój udział.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.