Robert Fripp i Toyah Willcox znowu szokują! Tym razem nagrali cover Black Sabbath [WIDEO]

01.06.2021 17:16
Wokalistka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Żona muzyka King Crimson znowu zaszalała ze stylówką i wiele pokazał. Jak wypadł cover "Paranoid" z repertuaru Black Sabbath?

O tej parze zrobiło się naprawdę głośno w sieci za sprawą ich pokręconych coverów. Robert Fripp z King Crimson i Toyah Willcox postanowili umilić sobie czas spędzony w domu podczas pandemii nagrywając covery znanych rockowych i metalowych kawałków. Ich nagrania od razu stały się bardzo popularne, bo żona Frippa paraduje często w bardzo kusych kreacjach. Para publikuje covery co tydzień i tym razem wzięła się za repertuar Black Sabbath.

Polecamy

Robert Fripp i Toyah Willcox znowu szokują! Tym razem nagrali cover Black Sabbath [WIDEO]

Muzycy wybrali kawałek "Paranoid", Toyah założyła stanik z ćwiekami, a Fripp zrobił sobie nawet małego irokeza. Muzycznie nie brzmi to zbyt porywająco, ale popatrzeć jest na co. Wszędzie latają pióra i długa peruka wokalistki. Tego nie da się odzobaczyć...

Para wyznała w wywiadzie dla magazynu The Rolling Stone, że specjalnie nagrywa tego typu filmiki z przymrużeniem oka. Chodzi o poprawienie humoru tym, którym ciężko wytrzymać lockdown. Jak twierdzą, kochają występować i nagrywanie wideo zastępuje im występowanie na scenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.