Robert Fripp i Toyah Willcox znowu szokują! Tym razem nagrali cover Black Sabbath [WIDEO]

01.06.2021 17:16
Wokalistka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Żona muzyka King Crimson znowu zaszalała ze stylówką i wiele pokazał. Jak wypadł cover "Paranoid" z repertuaru Black Sabbath?

O tej parze zrobiło się naprawdę głośno w sieci za sprawą ich pokręconych coverów. Robert Fripp z King Crimson i Toyah Willcox postanowili umilić sobie czas spędzony w domu podczas pandemii nagrywając covery znanych rockowych i metalowych kawałków. Ich nagrania od razu stały się bardzo popularne, bo żona Frippa paraduje często w bardzo kusych kreacjach. Para publikuje covery co tydzień i tym razem wzięła się za repertuar Black Sabbath.

Polecamy

Robert Fripp i Toyah Willcox znowu szokują! Tym razem nagrali cover Black Sabbath [WIDEO]

Muzycy wybrali kawałek "Paranoid", Toyah założyła stanik z ćwiekami, a Fripp zrobił sobie nawet małego irokeza. Muzycznie nie brzmi to zbyt porywająco, ale popatrzeć jest na co. Wszędzie latają pióra i długa peruka wokalistki. Tego nie da się odzobaczyć...

Para wyznała w wywiadzie dla magazynu The Rolling Stone, że specjalnie nagrywa tego typu filmiki z przymrużeniem oka. Chodzi o poprawienie humoru tym, którym ciężko wytrzymać lockdown. Jak twierdzą, kochają występować i nagrywanie wideo zastępuje im występowanie na scenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.