Toyah Willcox znowu pokazała za dużo w coverze "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a [WIDEO]

09.08.2022 13:43
East News Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Te covery chyba nigdy się nie znudzą internautom. Posłuchajcie, jak para wykonała przebój Ozzy'ego Osbourne'a.

Robert Fripp i Toyah Willcox nie przestają nas zadziwiać swoimi coverami. Chyba sami nie spodziewali się, że ich nagrania z przymrużeniem oka tak spodobają się internautom. Para cały czas dzieli się kolejnymi coverami i tym razem wzięli na warsztat repertuar Ozzy'ego Osbourne'a.

Polecamy

Robert Fripp i Toyah Willcox w coverze "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a [WIDEO]

Małżeństwo znowu podzieliło się coverem nagranym w kuchni. Robert Fripp chwycił za gitarę, zaś Toyah Willcox w dopracowanym w każdym szczególe stroju zaśpiewała "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a. Wokalistka lubi zaskakiwać i tym razem pojawiła się w prześwitującej bluzce i założyła rękawiczki z frędzlami, które przeszkadzały jej mężowi. Wyszło zabawnie, zresztą jak zawsze. Podziwiamy tę parę za dystans do siebie.

Trasa koncertowa wesołej pary ma się odbyć w 2023 roku, ale jak na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy miałyby się odbyć występy. Nie wiadomo również, jaką formę przyjmą - jeżeli Toyah będzie do każdej piosenki zmieniać stroje, to koncerty mogą być naprawdę długą rozrywką. Można zakładać, że koncerty będą się cieszyć sporym zainteresowaniem, bo patrząc na ilość wyświetleń oraz komentarzy pod kolejnymi coverami, para jest naprawdę popularna.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.