"Rockin' Around the Christmas Tree" w rockowej wersji polskiej wokalistki Clödie [WIDEO]

09.12.2020 17:14
Clodie Fot. materiały prasowe Clodie

Rockowy cover "Rockin' Around the Christmas Tree"? Czemu nie! Posłuchajcie wersji Clödie.

Rockowa wokalistka Klaudia "Clödie" Trzepizur jest uczestniczką The Voice of Poland, w którym śpiewała w drużynie Tomsona i Barona. Dziewczyna narobiła szumu w sieci z coverem piosenki "Zombie". Cały czas nagrywa kolejne przeróbki znanych hitów. Nie obyło się też bez coveru świątecznej piosenki, w końcu Gwiazdka coraz bliżej!

Polecamy

"Rockin' Around the Christmas Tree" w rockowej wersji polskiej wokalistki Clödie [WIDEO]

Jeżeli myśleliście, że Święta Bożego Narodzenia nie mogą być rockowe, to bardzo się mylicie. Całe szczęście powstało sporo rockowych i metalowych przeróbek znanych świątecznych szlagierów, jak również same gwiazdy rocka chętnie piszą piosenki na Święta. Polska wokalistka Clödie postanowiła sięgnąć po "Rockin' Around the Christmas Tree". Posłuchajcie, jak kawałek brzmi w rockowej wersji:

Tak zespół skomentował nagranie coveru:

Co roku przygotowujemy świąteczny utwór by umilić ten najpiękniejszy okres w roku. W poprzednich latach były to nasze autorskie piosenki. Tym razem wybraliśmy i nagraliśmy przebój Brendy Lee - Rockin’ Around The Christmas Tree w wesołej, rockowej wersji. Przed nami wyjątkowe Święta, niech będą one mimo wszystko radosne i pełne nadzieje. Wesołych Świąt!

W oryginalne "Rockin' Around the Christmas Tree" nagrała go Brenda Lee w 1958 roku i kawałek doczekał się wielu coverów m.in. w wykonaniu Pentatonix, Kim Wilde, Michale Buble, Justina Biebera, zresztą kto nie śpiewał tego szlagieru?

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.