Rodzice zarzucają dyrektorce szkoły satanizm. Chcą ją usunąć z posady, bo słucha Iron Maiden

12.10.2021 14:19
Rodzice zarzucają dyrektorce szkoły satanizm. Chcą ją usunąć z posady, bo słucha Iron Maiden Fot. Li lewei - Imaginechina/East News

Niby mamy 2021 rok, ale ostatnie wydarzenia w Kanadzie pokazują nam, że wiele osób utożsamia słuchanie heavy metalu z czczeniem Szatana, czy innymi podobnymi zabobonami.

Chcą usunąć dyrektorkę szkoły, bo ta słucha Iron Maiden

Jak nie wiesz kogo masz za coś obwinić, to obwiń heavy metal, gry wideo albo rap. Niedawno "kontrowersje" wywołało zdjęcie dyrektorki szkoły w Kanadzie, na którym kobieta pozowała z flagami Iron Maiden, zaś palce złożyła w klasyczne metalowe "rogi". 

Polecamy

Rodzice dzieciaków z liceum Eden w St. Catherines w Ontario postanowili z tego powodu założyć petycję, która nawoływała do zwolnienia Sharon Burns z jej stanowiska. W tej możemy przeczytać:

Jako rodzice jesteśmy zaniepokojeni i głęboko zniesmaczeni faktem, że dyrektorka prezentuje w mediach społecznościowych satanistyczne symbole oraz satanistyczne praktyki, które zobaczyć mogą wszyscy jej uczniowie. Chcemy przeniesienia jej do innej szkoły. Prosimy urzędy, by zastąpić ją innym dyrektorem, który wyznaje rodzinne wartości Eden. Takim, który nie będzie ich sabotował, ani nie będzie prezentował uczniom satanistycznych symboli oraz praktyk.

Niestety, Sharon Burns usunęła już zdjęcie ze swoich mediów społecznościowych, ale dużo nie straciliście - jak wspomnieliśmy, pozowała na nim z mężczyzną, flagą Iron Maiden i palcami złożonymi w "rogi". Ot, pamiątka z okazji niedawnej premiery albumu Iron Maiden o tytule "Senjutsu".

Petycja zaniepokojonych rodziców zebrała kilkaset podpisów, ale niedługo potem została zamknięta.

Polecamy

Jeżeli waszą reakcją na słowa mieszkańców St. Catherines również było "XD", to mamy dobrą informację - petycja broniąca dyrektor Burns zebrała ponad 20 tysięcy podpisów. W niej możemy przeczytać:

To raczej niedorzeczne, że grupka rodziców ocenia dyrektorkę na podstawie postu na Instagramie. Eden High School nie jest szkołą katolicką - jest szkołą publiczną. Jeżeli przeszkadza wam kadra nauczycielska, to poślijcie dzieci do innych szkół. Pani Burns szerzy miłość i życzliwość. Jest też prawdopodobnie jedną z najbardziej entuzjastycznych nauczycielek, jaką kiedykolwiek miała ta szkoła.

Sądzimy, że pozycja Sharon Burns na pozycji dyrektorki Eden High School jest zatem bezpieczna, zwłaszcza, że jeszcze 3 dni temu wrzucała filmy i zdjęcia ze szkoły, chwaląc się utalentowanymi uczniami. Ci grają na instrumentach, czy hodują warzywa. My pozdrawiamy i życzymy długiej oraz owocnej kariery zawodowej!

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.