Rodzina George'a Michaela złożyła mu hołd w rocznicę śmierci

Aleksandra Degórska
27.12.2017 13:47
Rodzina George'a Michaela złożyła mu hołd w rocznicę śmierci Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Bliscy wokalisty postanowili napisać list do jego fanów. Jakie przesłanie dla wielbicieli muzyka ma jego rodzina?

Już rok nie ma z nami George'a Michaela. Wokalista zmarł 25 grudnia 2016 roku - los chciał, że autor jednej z najsłynniejszych świątecznych piosenek „Last Christmas” odszedł właśnie w Boże Narodzenie. W pierwszą rocznicę śmierci muzyka jego rodzina postanowiła napisać wiadomość do fanów na jego oficjalnej stronie internetowej.  

Najpierw bliscy podziękowali za to, że „Listen Without Predjudice” znowu stał się numerem 1. George Michael mile wspominał koncert w ramach MTV Unplugged. Ten rok był dla bliskich muzyka bardzo skomplikowany, szczególnie ostatni miesiąc, gdy dosłownie wszędzie leciały utwory „Last Christmas” i „December Song”, które od razu przypominały o zmarłym wokaliście.

Te Święta będą trudne bez niego, ale wiemy, że nie jesteśmy sami w dzień rocznicy jego śmierci, że smutek naszej rodziny, przyjaciół dzielicie z nami. Jesteśmy „w takim wieku”, że zdajemy sobie sprawę, iż w tym roku wielu z was również kogoś straciło. 

W takich momentach warto zrobić naprawdę prostą rzecz:

George, który uwielbiał Święta i zawsze liczył na to, że spadnie śnieg... chciałby, żeby każdy z was podziwiał go i kochał (tak, wiedział, że tak było!!), chciałby żebyście poświęcili moment, wznieśli toast, cieszyli się jego muzyką i myśleli o nim, jednocześnie ciesząc się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. 

Jak wiadomo jednak, nie zawsze sprawy układają się tak jak powinny, a sytuacja w rodzinie potrafi być skomplikowana:

George dzielił się swoją muzyką z wami wszystkimi i wiele osób było związanych z tymi słowami. Sporo z was trzyma ważne słowa oraz uczucia w środku i często ciężko jest je wymówić. Zatem jeśli możecie, ku jego pamięci, weźcie głęboki oddech i powiedzcie „kocham cię” swoim bliskim. Wszyscy myślimy, że mamy na to czas - ale czasem okazuje się być za późno.

Wiadomość została podpisana przez Melanie, Yioda, Jack i David. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.