Royal Blood nagrał cover Metalliki. Jak brzmi ''Sad but True'' w wykonaniu duetu? [WIDEO]

19.08.2021 13:18
Royal Blood Fot. shutterstock.com

Ten cover na pewno spodoba się zarówno fanom Metalliki, jak i Royal Blood. 

Już we wrześniu w serwisach cyfrowych pojawi się album ''The Metallica Blacklist'', który celebruje 30-lecie ''Czarnego Albumu'' Metalliki. Do ''Blacklist'' zaproszono ponad 50 muzyków reprezentujących różne gatunki, pokolenia i kontynenty. Każdy z nich zaprezentował własną i wyjątkową wizję ulubionego utworu z czarnego albumu. Jak w repertuarze Metalliki wypadł duet Royal Blood?

Polecamy

Royal Blood nagrał cover Metalliki. Jak brzmi ''Sad but True'' w wykonaniu duetu? [WIDEO]

Czy utwór "Sad but True" może brzmieć dobrze, gdy mamy do dyspozycji tylko bas i perkusję? Oczywiście, że tak, w końcu Royal Blood wiedzą, jak stworzyć dobrze brzmiące utwory przy wykorzystaniu tylko 2 instrumentów. Posłuchajcie, jak brzmi ich cover, który trafi na krążek ''The Metallica Blacklist''.

Polecamy

Premiera ''The Black Album" w zremasterowanej wersji oraz "The Metallica Blacklist" zaplanowana jest na 10 września. Fizyczna wersja „Blacklist” trafi do sprzedaży 1 października i będzie dostępna w formatach 4CD, 7LP i cyfrowym. Wszystkie zyski ze sprzedaży zasilą w podziale po połowie: organizację wybraną przez artystę coverującego oraz fundację Metalliki  All Within My Hands.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.