Rush w zapowiedzi DVD „R40 Live”

Magda Słomka
09.10.2015 15:07
Rush w zapowiedzi DVD „R40 Live” Fot. kadr z wideo

Koncertowe wydawnictwo kanadyjskiej grupy ukaże się 20 listopada 2015 roku. Zobaczcie trailer DVD zespołu Rush!

„R40 Live” to zapis dwóch występów kapeli, które odbyły się 17 i 19 czerwca 2015 roku w Toronto. Na płytach znajdziecie trzygodzinne wideo m.in. z utworami, które nie były wykonywane wcześniej na koncertach lub nigdy nie zostały zarejestrowane na filmie.

Jak zapowiada się wydawnictwo?

Rush udostepnił także fragment koncertu w postaci utworu „Roll The Bones”. Warto dodać, że w części rapowej na telebimie nad sceną pojawił się film, w którym występują Les Claypool (PRIMUS) Tom Morello (Rage Against The Machine, Audioslave), Chad Smith (Red Hot Chili Peppers) oraz aktorzy - Peter Dinklage („Gra o tron”), Jay Baruchel („Dziewczyna z ekstraklasy”), Robb Wells, John Paul Tremblay i Mike Smith („Chłopaki z baraków”) oraz Jason Segel i Paul Rudd („Stary, kocham cię”). Zobaczcie!

Wokalista i basista kapeli opowiedział o tym, jak muzycy wpadli na pomysł nagrania takiego filmu...

Mieliśmy to starsze wideo, w którym szkieletor wykonuje rapowaną część, ale stwierdziliśmy, że czas nieco je zaktualizować. Pomyśleliśmy, że zabawne byłoby zaprosić paru naszych znajomych i zobaczyć, jak wygłupiają się z tekstem utworu. Ciężko było nam wybrać fragmenty spośród tych wszystkich zabawnych i skandalicznych momentów zarejestrowanych na taśmie. Cieszę się, że to się udało, bo zawsze wywołuje wiele uśmiechów na twarzach publiczności zgromadzonej na koncercie.

Zobaczcie sami!

Wydawnictwo ukaże się w kilku formatach:

  • 3 CD/ 1 zestaw Blu-ray
  • 3 CD/ 1 zestaw DVD
  • 3 CD
  • Blu Ray
  • DVD
foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Już teraz możecie zamówić płyty w wersji pre-order na tej stronie internetowej.

Czekacie na „R40”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.