Sadomaso od gitarzysty Jane’s Addiction

Urszula Drabińska
12.12.2014 16:28
Sadomaso od gitarzysty Jane’s Addiction Fot. stockroom.com

Co robi Dave Navarro po koncercie? Jego nowy pasek najpierw pomaga mu utrzymać gitarę, a potem zmienia się w… erotyczną zabawkę.

Dave Navarro od dawna fascynuje się fetyszami. W końcu dał się namówić firmie The Stockroom na stworzenie własnej kolekcji sadomasochistycznych przedmiotów. Zaczął od czegoś, co mu – jako muzykowi – jest najbliższe.

Łączy ze sobą funkcjonalność paska do gitary, przyrządu BDSM do skrępowania kogoś, zwykłego paska i obroży. Razem z firmą zaproponujemy kilka elementów, które pogodzą ze sobą to, co dla mnie ważne, zamiłowania estetyczne klientów oraz użyteczność.

Trzeba przyznać, że szykuje się parę bardzo praktycznych rzeczy, które można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów… Nie jesteśmy tylko pewni, czy warto śpieszyć się z zakupem pierwszego kawałka skóry – pierwszych 500 egzemplarzy w dzień i w nocy, w każdej sytuacji będzie przypominać o Davie. Muzyk złożył na nich swój podpis.

navarro-pasek

Z okazji premiery gadżetu gitarzysta Jane’s Addiction przyznał, że producent zabawek dla dorosłych inspiruje go od samego początku jego kariery.

Kiedy zgłosili się do mnie, bym firmował swoim nazwiskiem specjalną linię produktów, byłem zaszczycony. Jestem klientem i fanem The Stockroom od wielu lat. Zawsze będą zajmowali w moim życiu wyjątkowe miejsce.

I to nie tylko dzięki skórzanemu paskowi. Już wkrótce do sprzedaży trafią również lateksowe spodnie i kurtki oraz długie czarne rękawiczki z suwakiem sygnowane przez Navarro. Muzyk podkreśla, że interesują go nie tylko fetysze, lecz także moda.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.