Sammy Hagar i Jerry Cantrell na jedenj scenie. Muzycy wykonali piosenkę Alice in Chains [WIDEO]

14.10.2019 12:06
Sammy Hagar Jerry Cantrell |undefined Fot. . kadr z wideo Sammy Hagar (w/Jerry Cantrell) - Man In The Box - Cabo Wabo - Cabo San Lucas - 10-9-2019

Wydarzenie miało miejsce w klubie Cabo Wabo  w Cabo San Lucas w Meksyku. Muzycy wykonali jedną z najpopularniejszych piosenek Alice in Chains.

Sammy Hagar po raz kolejny świętował swoje urodziny w Meksyku. Z tej okazji muzyk zorganizował jam session, na którym pojawiła się masa świetnych muzyków. Jednym z nich był Jerry Cantrell, współzałożyciel i gitarzysta kultowego zespołu Alice in Chains. Kiedy muzyk wszedł na scenę tłum zwariował. Okazało się, że Sammy i Jerry wspólne wykonają kilka utworów. Którą piosenkę z repertuaru Alice in Chains zagrali artyści?

Sammy Hagar zagrał z Jerrym Cantrellem przebój Alice in Chains [WIDEO]

Mowa o "Man In The Box" - utwór okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 1990 roku, należy do ulubionych numerów Sammy'ego Hagara. Zanim zespół rozpoczął koncert wokalista przyznał, że od zawsze chciał zaśpiewać tę piosenkę.

Przeczytaj także

Od prawie 30 lat Sammy Hagar obchodzi urodziny w ten sam sposób. Muzyk organizuje jam session w Cabo Wabo, na którym pojawiają się świetni artyści i wszyscy wspólnie koncertują. W 2019 roku na jam sesson pojawiła się kamera, która wszystko rejestrowała. To wszystko na potrzeby filmu "Red Till I'm Dead", który łączy koncertówkę z filmem dokumentalnym. Produkcja skupi się na życiu i twórczości Hagara.

Zobacz także: Sammy Hagar z Van Halen zdradził, jaką najdziwniejszą rzecz podpisał dla swojego fana

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.