Satchel ze Steel Panther: Lexxi był uzależniony seksualnie od myszoskoczków

Joanna Chojnacka
03.04.2019 15:39
Steel Panther|undefined Fot. 0000554/Reporter

Basista Steel Panther, Lexxi Foxx trafił na terapię ze względu na uzależnienie od seksu. Po miesiącach terapii są pierwsze efekty. 

W grudniu 2018 roku w sieci pojawiła się informacja o kłopotach basisty Steel Panther. Lexxi Foxx podobno tak bardzo uzależnił się od seksu, że musiał trafić na terapię. Koledzy z zespołu oświadczyli, że muzyk nie pojawi się na wszystkich zaplanowanych koncertach, ponieważ chce się wyleczyć.

Przeczytaj także

Satchel ze Steel Panther o terapii Lexxiego Foxxa 

Niemal pół roku później gitarzysta Satchel w rozmowie z Mitchiem Lafonem z Rock Talk podzielił się nowymi informacjami na temat terapii seksualnej Foxxa.

Na szczęście Lexxi wciąż jest w zespole. Przeszedł odwyk seksualny. Odkryliśmy, że jest uzależniony od myszoskoczków. Nie wiem, kiedy to się zaczęło, ale w końcu daliśmy sobie z tym radę. Lexxi jest w stanie uprawiać seks bez krzywdzenia zwierząt. Myślę, że to ważna część procesu terapii.

Oczywiście słowa członków Steel Panther, podobnie jak ich wizerunek czy teksty, należy traktować z dużym dystansem. Wierzymy, że wyznanie Satchela to żart, a żadnym zwierzakom podczas lat kariery zespołu nie stała się krzywda. 

Zobacz też: >>Wokalista Steel Panther sparodiował Ozzy'ego Osbourne'a<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.