Slash wyda solowy album w 2021 roku. Co z płytą Guns N' Roses?

22.10.2020 14:38
Slash i Myles Kennedy|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nowa płyta Slasha już w 2021 roku! Czy gitarzysta znajdzie również czas na nagranie materiału z Guns N' Roses?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość muzyków ma nadmiar wolnego czasu - koncerty zostały odwołane, wywiady czy gościnne występy w programach teraz odbywają się online. Jak zatem nie zwariować siedząc w domu? Najlepiej zacząć tworzyć nowe piosenki. Tak też zrobił Slash, który wykorzystał nadmiar wolnego czasu na pisanie nowego materiału.

Slash wyda solowy album w 2021 roku. Co z płytą Guns N' Roses?

Basista Todd Kerns, który wspiera Slasha od 2011 roku, podzielił się ciekawym wpisem na swoich social mediach, który świadczy o tym, że w 2021 roku dostaniemy dużo premierowego materiału:

Nadchodzi sporo nowej muzyki. W przyszłym miesiącu pojawi się nowy Alter Bridge, w 2021 roku pojawi się solowy album Mylesa Kennedy'ego i Slasha. Zdaję sobie sprawę, że rok 2020 był bardzo trudny, ale 2021 będzie cudowny, przynajmniej ukaże się sporo dobrej muzyki. Gdy tylko wrócimy do grania, wszystko będzie dobrze.

Przeczytaj także

 

Jeszcze wcześniej Slash zdradził, że pracuje nie tylko nad solowym materiałem, ale również nad piosenkami dla Guns N' Roses. Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się ukazać płyta legendarnej kapeli, jak widać muzycy nie spieszą się za bardzo z nagrywaniem utworów.

17 czerwca 2020 Guns N' Roses miał zagrać koncert w Polsce, ale niestety wydarzenie zostało odwołane. Na liście przełożonych koncertów nie ma Polski.

Zobacz także: Grupa Guns N' Roses ogłosiła nowe daty europejskich koncertów. Na liście nie ma Polski

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.