Slayer pokazał bardzo złą figurkę Minotaura z okładki płyty "Show No Mercy"

Aleksandra Degórska
14.02.2019 15:15
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak wygląda figurka powstała w wyniku współpracy Slayera i firmy Super7.

Slayer po 37 latach kończy karierę, nie wyda nowej płyty... jak żyć? Nawet 4-letni fani grupy nie potrafią opanować łez. Internauci pocieszają się starymi nagraniami thrashmetalowej kapeli, ale tak naprawdę ciężko podnieść na duchu fana, który nie może się pogodzić z zakończeniem działalności jego ulubionej kapeli. Co może poprawić humor?

Slayer pokazał figurkę Minotaura z albumu "Show No Mercy"

Na debiutanckiej płycie "Show No Mercy" z 1983 pojawił się Minotaur. Czy zastanawialiście się, jak wyglądałaby figurka tej przerażającej postaci? Firma Super7 zaprezentowała oficjalną figurkę Slayera przedstawiającą postać z debiutanckiej płyty. Czy fani Slayera skuszą się na taką zabawkę?

Figurka ma 9,5 centymetrów wysokości, posiada ruchome kończyny i kosztuje 15 dolarów. Zabawka jednak wygląda jakby była złożona z różnych niepasujących elementów i zapewne niektórzy mocno się skrzywią na jej widok.

Przeczytaj także

Serwis Antyradio.pl postanowił zapytać o ocenę figurek Super7 Macieja Serwę z polskiej ekipy 4 fans figurines, którzy tworzą własnoręczne figurki przedstawiające m.in. muzyków Korn czy Megadeth. Maciej wypowiedział się na temat figurki Minotaura:

Wszystko jest relacją jakość - cena i to fani, a zarazem i klienci powinni się wypowiedzieć, czy warto wydać 15 dolarów za 9,5cm figurkę. Jeśli produkt byłby lepiej wykonany, to możliwe, że sam bym ją kupił. Wiele jednak bym w niej zmienił - zaczynając od wielkości. Dla mnie 9,5 cm to troszkę mało, nie ukrywam, że dodałbym znacznie więcej szczegółów i dopracował malowanie. Zaletą są ruchome ręce i nogi, ale wadą, że z tego powodu wyraźnie widać miejsca zgięć i łączeń.

4 fans figurines stworzyli własną figurki przeznaczoną dla fanów Slayera, która trafiła również do samych muzyków przed ich koncertem w Łodzi w listopadzie 2018.

foto: 4 fans figurines Fot. foto: 4 fans figurines

Ekipa 4 fans figurines zapowiedziała również nowy projekt - limitowany, ręcznie malowany Bobblehead Oficer Holt, który niedługo trafi do sklepu gitarzysty Slayera, Garego Holta.

Slayer na koncercie w Polsce w 2019

Fani Slayera będą mieli kolejną okazję, żeby zobaczyć grupę na żywo. 4 czerwca 2019 Slayer pojawi się w Arenie Gliwice w ramach trasy World Final Tour.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA <<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.