"Last Christmas of Death", czyli Slayer śpiewa piosenki na Święta

Aleksandra Degórska
20.12.2018 17:33
Slayer śpiewa piosenki na Święta|undefined Fot. kadr z wideo

Myśleliście, że nie wypada słuchać Slayera w Święta? Pewien YouTuber postanowił ułatwić Wam życie i połączyć piosenki na Święta z utworami Slayera.

Święta to magiczny czas. Spotykasz się z członkami rodziny, których nie za bardzo lubisz, babcia zmusza Ciebie do jedzenia ogromnej ilości ciasta, pod choinką znajdujesz znowu skarpety, a z głośników leci nieśmiertelny hit "Last Christmas". Mroczne dusze nie mają łatwo w Gwiazdkę, w końcu nie wypada przy ciotkach słuchać metalu...a może jest jakieś wyjście z takiej sytuacji?

Slayer śpiewa piosenkę na Święta 2018

Pewien pomysłowy YouTuber postanowił połączyć to, co wydawałoby się, że do siebie nie pasuje - czyli Slayera ze świątecznymi piosenkami. Twórca nieco pomajstrował przy utworze "War Ensemble", który został wyśpiewany do melodii "Jingle Bells", natomiast pod "Let is Snow" Tom Araya zaśpiewał tekst z "South of Heaven". Nie zabrakło również melodii "Last Christmas" i tak powstał utwór "Last Christmas of Death". Czy i Wam ten pomysł wydaje się być dziwny? Czego się nie robi, żeby zdobyć sporą ilość wyświetleń swojego filmiku:

Slayer zagra koncert w Polsce w 2019

A teraz całkiem poważnie - jeżeli chcecie posłuchać utworów Slayera na żywo to szykujcie się już na koncert kapeli w 2019 roku. Slayer zagra koncert w Arenie Gliwice 4 czerwca 2019 w ramach trasy World Final Tour. Bilety na koncert w cenie od 190 złotych są dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia 2018 na LiveNation.pl i ebilet.pl Ostatni koncert Slayera w naszym kraju odbył się w Łodzi 27 listopada 2018.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA<<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.