Slipknot wyjaśnia stan zdrowia basisty

Robert Skowronski
04.08.2015 08:03
Slipknot wyjaśnia stan zdrowia basisty Fot. Splash News/East News

Wiemy już co spowodowało to, że basista zespołu Slipknot, Alex „Vman” Venturella, zszedł ze sceny podczas koncertu w Connecticut i został przewieziony do szpitala.

Grupa z Iowy 2 sierpnia 2015 roku zaledwie po 20 minutach przerwała swój występ w mieście Hartford ze względu na problemy zdrowotne basisty kapeli. Bezpośrednio po zajściu Corey Taylor mówił do zgromadzonej publiczności:

Przykro mi to mówić, ale nasz basista, Alex... coś mu się stało. Nie jestem pewny co. Zabrano go do karetki i jest teraz w drodze do szpitala.

Nieznane były przyczyny jego nagłej niedyspozycji. Teraz Slipknot wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia całą sytuację:

Po nagłym wypadku wczorajszego wieczoru czujemy ulgę mogąc was poinformować, że nasz basista, Alex „Vman” Venturella, jest na prostej drodze do odzyskania zdrowia. Alex zszedł ze sceny nie czując się dobrze i zapobiegawczo został zabrany do szpitala, gdzie ustalono, że był poważnie odwodniony. Po regeneracji w nocy został zwolniony ze szpitala i wraca do rodziny Slipknota. W dobrym samopoczuciu Alex pojawi się jutro na scenie w Mansfield. Dziękujemy wszystkim za wiadomości i dobre życzenia dla Alexa. Wracamy w pełnym składzie na resztę trasy Summer's Last Stand.

Cieszymy się z poprawy stanu zdrowia muzyka oraz z tego, że nie miał on ostatecznie większego wpływu na funkcjonowanie grupy podczas trwającej trasy koncertowej. Przy okazji dobrze radzimy basiście - pij dużo wody, to samo zdrowie.

Alessandro „Vman” Venturella jest członkiem Slikpnota od czasu nagrywania przez zespół płyty „.5: The Gray Chapter”. Zastąpił on zmarłego w 2010 roku Paula Graya. Obecnie, z tego co mówi Corey Taylor, kapela po skończonej trasie koncertowej planuje sobie zrobić dłuższą przerwę, zaś wokalista ma się w tym czasie skupić na działalności w Stone Sour.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.