Steel Panther troszczy się o smutne striptizerki

Magda Słomka
09.12.2014 14:25
Steel Panther troszczy się o smutne striptizerki Fot. materiały prasowe

Nowa piosenka zespołu Steel Panther tym razem nie jest tylko o seksie, narkotykach i rock’n’rollu. Opowiada także o Świętach Bożego Narodzenia! Posłuchajcie ich nowego singla!

Prześladuje Was „Last Christmas” grupy Wham? Chcielibyście robić bardzo złe rzeczy z twarzą Mariah Carey za jej „All I Want for Christmas Is You”? Dosyć tej agresji! Na pomoc przyszli Wam muzycy zespołu Steel Panther, którzy za sprawą „The Stocking Song” postanowili stworzyć nową jakość świątecznych piosenek.

Co o kawałku napisali sami twórcy na Facebooku?

Nowy świąteczny klasyk gwarantuje wilgoć w waszych majtkach…
steelfb

Jeśli to jeszcze Was nie przekonało, spójrzcie na fragment warstwy lirycznej utworu „The Stocking Song” i wczujcie się w świąteczny klimat!

W tym roku wypcham twoje skarpetki, zamierzam wypełnić je ładnie i ciasno. Będę czuł się z tym dobrze, kiedy wsunę do nich moje prezenty tej nocy.

Dosyć tego wstępu, posłuchajcie świątecznego utworu z prawdziwego zdarzenia!

Skąd pomysł na świąteczny kawałek?

Michael Starr, frontman zespołu Steel Panther, głęboko wierzy w przekaz tworzonych przez grupę piosenek. Tym razem było podobnie, a nawet bardziej…

Niesiemy szczęście milionom ludzi na całym świecie. Dlaczego nie mielibyśmy tego robić w trakcie świąt? Kochamy szerzyć miłość. Sezon świąteczny to najlepszy czas, by poderwać tancerki w klubie ze striptizem. Te, które pracują w Wigilię, zwykle nie mają rodziny i są bardzo samotne. Super łatwo jest zabrać je do domu i podarować im pocałunek w okolicach strefy camel toe.

Co o świętach myśli basista, Lexxi Foxx?

Kocham święta (…). Jestem świątecznym typem gościa. Dla mnie śnieg pada ze wszystkich stron przez cały rok, jeśli wiesz o czym mówię.

„The Stocking Song” jest lepsza niż kolędy?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.