Steel Panther zapowiada nowy album kontrowersyjnym utworem i zabawnym teledyskiem

09.07.2019 11:37
Steel Panther teledysk |undefined Fot. . kadr z wideo Steel Panther - All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)

Steel Panther nie zwalnia tempa. Zespół udostępnił najnowszy teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty. Co tym razem wymyślili muzycy?

Na początku lipca 2019 roku pisaliśmy o najnowszym singlu Steel Panther. "All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)" to utwór, który zapowiada zbliżającą się płytę. Steel Panther wydał debiutancki album w 2009 roku. "Feel the Steel" usytuował się na pierwszym miejscu listy The Billboard Comedy. Na płycie wystąpili Corey Taylor, Justin Hawkins, czy M. Shadows. Drugi krążek zatytułowany "Balls Out" wyszedł w 2011 roku. Trzy lata później zespół wydał "All You Can Eat" i fani od tego momentu czekali na kolejny krążek.

Teledysk do najnowszego singla Steel Panther

W 2017 roku zespół poinformował fanów, że premiera czwartego albumu będzie przesunięta. Okazało się, że cały materiał, który zespół nagrał, przepadł. To zmusiło grupę do zarejestrowania wszystkiego na nowo. Jednak wszystko wskazuje na to, że warto było tyle czekać. Na razie udowadnia to singiel "All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)".

Przeczytaj także

Jak prezentuje się teledysk?

Co zainspirowało zespół do stworzenia takiego teledysku? Czyżby muzycy byli fanami filmu "Kac Vegas"? "Heavy Metal Rules" będzie mieć swoją premierę 27 września 2019 roku. Kto nie może się doczekać najnowszej płyty Steel Panther? 

Zobacz także: Kolejny kontrowersyjny efekt gitarowy od Steel Panther

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.