Sting i Shaggy w teledysku do „Gotta Get Back My Baby” inspirowanym „Zabójczą bronią”

Natalia Hluzow
12.10.2018 15:37
Sting i Shaggy nowy teledysk|undefined Fot. kadr z wideo

„Gotta Get Back My Baby” to kolejny singiel ze wspólnej płyty Stinga i Shaggy’ego, który promuje teledysk będący hołdem dla filmów i seriali o policjantach, utrzymanych w komediowym tonie.

Pamiętacie, jak Roger Murtaugh i Martin Riggs z „Zabójczej broni” byli ciągle wzywani na dywanik swojego przełożonego? Albo jak Murtaugh odchodził na emeryturę? Pamiętają to również twórcy nowego teledysku Stinga i Shaggy’ego, którzy postanowili nawiązać do słynnej serii w wideo promującym utwór „Gotta Get Back My Baby”.

Martin Riggs Roger Murtaugh Fot. foto: Collection Christophel/EAST NEWS

„Gotta Get Back My Baby” – oficjalny teledysk do utworu Stinga i Shaggy’ego

W najnowszym klipie Sting i Shaggy wcielają się w dwójkę detektywów, którzy otrzymują od swojego przełożonego nowe zadanie. Z racji wieku, zamieniają się tylko rolami – Sting wciela się w starszego policjanta, który ma za chwilę przejść na emeryturę, zaś Shaggy gra jego bardziej wyluzowanego, młodszego kolegę. W teledysku śledzimy fabułę skupioną na ich misji i zakończoną humorystyczną puentą. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Prócz głównych gwiazd, w teledysku wystąpił też m.in. zdobywca Złotego Globu, Steven Bauer („Człowiek z blizną”, „Breaking Bad”). Za reżyserię klipu odpowiada Michael Garcia. „Gotta Get Back My Baby” to kolejny singiel z niezwykłego albumu „44/876”, który ma już w Polsce status złotej płyty.

„44/876” – wspólna płyta Stinga i Shaggy’ego

„44/876”  to wyjątkowy album w karierze Stinga. Nagrał go wspólnie z jamajskim wokalistą Shaggym, który na przełomie wieków zasłynął przebojami takimi jak „Mr. Boombastic” czy „It Wasn’t Me”. Ich płyta łączy w sobie charakterystyczny wokal i rockowe korzenie Stinga z beztroską karaibskiego klimatu piosenek Shaggy’ego, tworząc nietypową popową mieszankę. Jej tytuł odnosi się do telefonicznych kodów Wielkiej Brytanii (+44) i Jamajki (+1 876), czyli krajów pochodzenia artystów.

Sting i Shaggy zagrają w Polsce

Sting i Shaggy gościli już w Polsce w związku z premierą płyty „44/876”. W lutym 2018 wystąpili na gali Bestsellerów Empiku, gdzie wykonali utwór „Don’t Make Me Wait” promujący album. Już niebawem uraczą polską publiczność pełnym repertuarem z „44/876” oraz takimi przebojami jak „Every Breath You Take”, „Englishman In New York”, „Message In A Bottle” Stinga czy „It Wasn’t Me”, „Mr. Boombastic” i „Angel” Shaggy’ego podczas dwóch koncertów w Polsce.  17 listopada 2018 zagrają w Atlas Arenie w Łodzi, zaś 19 listopada będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć ich w Ergo Arenie w Gdańsku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.