Synowie Larsa Ulricha zagrali swój debiutancki koncert. Posłuchajcie zespołu Taipei Houston

13.09.2021 12:30
Synowie Larsa Ulricha zagrali swój debiutancki koncert. Posłuchajcie zespołu Taipei Houston Fot. Zoran Veselinovic/Photoshot/East News

9 września 2021 roku swój debiutancki koncert zagrali Myles i Layne Ulrichowie, znani również jako duet Taipei Houston. Posłuchajcie fragmentów ich muzyki z występu w Alex's Bar w Long Beach. 

Synowie Larsa Ulricha zagrali debiutancki koncert

Taipei Houston to nowy zespół Mylesa i Layne'a Ulrichów, synów perkusisty Metalliki, Larsa Ulricha. Panowie zagrali właśnie swój pierwszy koncert w Alex's Bar w Long Beach w Kalifornii, a z koncertu pojawiły się trzy krótkie nagrania, które Taipei Houston udostępnił na swoim Instagramie.

Polecamy

Po zaledwie 3 tygodniach grupa zebrała ponad 11 tysięcy obserwujących. Taipei Houston zaledwie się rozkręcają, bo już zapowiedzieli, że 15 września zagrają w klubie The Mint w Los Angeles, a będą im tam towarzyszyli Left of the Slash, Zach Lewis oraz Nautical Front.

Poniżej możecie zobaczyć nagrania z występu Mylesa i Layne'a: 

Polecamy

Papa Ulrich musi być dumny. 23-letni Myles jest perkusistą i studiował na Berklee College of Music, natomiast 20-letni Layne (basista i wokalista) jest samoukiem. Obaj są synami Ulricha z jego małżeństwa ze Skylar Satenstein. Mają jeszcze młodszego brata, 14-letniego Bryce'a, którego matką jest aktorka Connie Nielsen (m.in. "Gladiator", "Wonder Woman" i "Adwokat Diabła"). 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.