Szwagier Chestera Benningtona skrytykował Mike'a Shinodę. Jeden z fanów wysłał mu agresywną wiadomość

Joanna Chojnacka
31.12.2018 14:15
Linkin Park|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Po śmierci Chestera Benningtona, fani Linkin Park szukają miejsca na ujście negatywnych emocji. Tym razem jeden z nich zaatakował szwagra zmarłego wokalisty.

Niedawno w sieci zawrzało na temat relacji Chestera Benningtona z przyjacielem z zespołu. Siostra zmarłego wokalisty twierdzi, że Mike Shinoda znęcał się nad jej bratem, a plotki te zdaje się potwierdzać jego matka. Muzyk nie odniósł się do zarzutów, za to w wywiadzie wstawił się za przyjacielem i jasno poinformował, że nie podoba mu się, w jaki sposób ludzie mówią o samobójstwie Chestera. W otoczeniu Linkin Park emocje nie opadają, tym razem oberwało się szwagrowi Benningtona.

Fan Linkin Park atakuje szwagra Chestera Benningtona

John Knehr, szwagier zmarłego w lipcu 2017 roku Chestera Benningtona skrytykował występ Mike'a Shinody i stwierdził, że Linkin Park powinien znaleźć sobie nowego wokalistę, który godnie zastąpi poprzedniego. Fani Mike'a zareagowali natychmiast, a jeden z nich zaatakował Knehra wybuchem agresji na Twitterze. Wysłał mu wiadomość pełną przekleństw i nienawiści.

Jesteś śmieciem! Jesteś zazdrosny o Mike'a, stul dziób dziwko! Przez ciebie Chester nie może zaznać spokoju. Zostaw. Mike'a. W spokoju. I. Pozwól. Chesterowi. Odejść!!!

John nie ukrywał zdziwienia. Opublikował wiadomości, które dostał i napisał, że nie ma pojęcia kim jest człowiek, który go atakuje.

Co jest? Kim Ty w ogóle jesteś? Mam uwagę do ciebie i do każdego, kto nie chce zostać ofiarą hejtu. Sprawdź, co piszesz. To najgorsza gramatyka, jaką widziałem.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.