Tak wygląda dziewczyna z okładki pierwszej płyty zespołu Godsmack po 20 latach

Joanna Chojnacka
10.12.2018 17:14
Godsmack|undefined Fot. Wikipedia

Na okładce debiutanckiej płyty grupy Godsmack pojawiła się Toni Tiller. Zobacz jak wygląda kobieta po 20 latach od wydania krążka.

Pierwszy oficjalny album grupy Godsmack to "All Wound Up" z 1987 roku. Jednak płyta zaledwie rok później doczekała się swojej reedycji w postaci krążka "Godsmack", który od tamtej pory jest oficjalnie uważany za debiut kapeli. Na okładce pojawiła się twarz nieznanej dziewczyny. 

Tak teraz wygląda dziewczyna z okładki pierwszej płyty zespołu Godsmack

Płyta "Godsmack" pokryła się potrójną platyną , a pierwszy singiel z krążka "Whatever" utrzymywał się przez 33 tygodnie w top 10 listy magazyny "Billboard". Przez ogromną popularność płyty, również bohaterka okładki została rozpoznawalna. W tym roku mija 20 lat od wydania albumu, a kobieta z okładki, Toni Tiller zdradziła w rozmowie z "Kerrang!" jak rozpoczęła współpracę z zespołem.

Mieszkałam w Nowym Jorku i angażowałam się w klubową scenę, więc wyglądałam dość ciekawie. Spotkałam się z pewnym fotografem na Brooklynie i robilismy zdjęcia. Kilka lat później ten sam człowiek zaczął pracować z Godsmack, zespołowi spodobało się zdjęcie i chcieli go użyć.

Toni Tiller mieszka w lesie i prowadzi życie zgodne z naturą. Zwykle chodzi boso, goli głowę na łyso i medytuje. Interesuje się ezoteryką, gotowaniem, zbiera kaktusy i różne dziwne przedmioty. Kocha też koty i zna się na ich psychologii, dlatego prowadzi szkółkę dla niegrzecznych zwierzaków.

Godsmack zagra dwa koncerty w Polsce w 2019 roku

Zespół Godsmack musiał odwołać koncert, który miał odbyć się w listopadzie 2018 w Warszawie, ze względu na śmierć syna gitarzysty Toma Romboli. Jednak muzycy obiecali, że na pewno do nas wrócą. Okazało się, że spełnili obietnicę i to podwójnie. Oprócz nowego terminu warszawskiego koncertu zapowiedzianego na 26 marca 2019 roku, grupa ogłosiła, że zagra także w krakowskim Klubie Studio 12 czerwca 2019 roku.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT GODSMACK<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.