Tarja Turunen nie zagra w październiku w Polsce. Na kiedy przełożono koncert i co z biletami?

25.08.2021 16:55
Tarja Turunen nie zagra w październiku w Polsce. Na kiedy przełożono koncert i co z biletami? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Tarja Turunen przeniosła swoją trasę koncertową na rok 2022. Sprawdź nowe daty koncertów byłej wokalistki Nightwish!

Na początku 2020 roku Tarja Tururen zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. W związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie artystka przeniosła je na 2021 rok. Niestety i w tym roku sławna piosenkarka nie odwiedzi Polski.

Tarja Turunen przenosi swoje koncerty na rok 2022: Co z biletami?

Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną.

Polecamy

Tarja solowo już kilkukrotnie gościła w Polsce. Artystka miała wystąpić w październiku 2021 na dwóch koncertach w Polsce. Niestety wokalistka była zmuszona, zmieć swoje plany.

Nowe daty prezentują się następująco:

  • 25.10.22 Kraków, Klub Studio
  • 26.10.22 Wrocław, A2 - Centrum Koncertowe

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Tarji, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Tarja kształciła swój sopran w Akademii Sibeliusa oraz w Hochschule für Musik w Karlsruhe. Była też trenerką w kilku edycjach fińskiej edycji talent show The Voice. Artystka słynie nie tylko z pięknego głosu i równie pięknych strojów, lecz również z tego, iż doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością.  

Zobacz również: Kilka tysięcy zakażeń koronawirusem po festiwalu muzycznym. Władze apelują, by się przebadać

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.