JB i KG z Tenacious D dołączyli do Ku Klux Klanu w nowym odcinku "Post-Apocalypto"

Kamil Kacperski
29.10.2018 12:49
Tenacious D|undefined Fot. kadr z wideo

Przed ostatni odcinek serialu "Post-Apocalypto" jest antytrumpowskim manifestem zespołu i przedstawia jego syna, Donalda Trumpa Juniora, uprawiającego seks oralny z terminatorem.

Serial animowany autorstwa Jacka Blacka i Kyle'a Gassa, którzy razem tworzą duet Tenacious D, ma za zadanie promować nadchodzący album zespołu pod tym samym tytułem. "Post-Apocalypto" przenosi widzów do dziwnego świata po atomowej zagładzie, a mężczyźni okazują się być bohaterami i ostatnią nadzieją ludzkości na przywrócenie porządku na Ziemi. Na muzyczną parę czeka wiele przygód - w 5. odcinku produkcji duet natrafia na członków Ku Klux Klanu, a następnie dostaje się do Białego Domu.

Tam czeka na nich syn Donalda Trumpa, Donald Trump Junior. W absurdalnym zdarzeniu uczestniczą jeszcze potwór gorgon i terminator. Ten drugi uprawia z Juniorem seks oralny. Jeżeli oglądaliście poprzednie odcinki "Post-Apocalypto" to wiecie, czego się spodziewać:

Tenacious D - nowy album "Post-Apocalypto"

Premiera albumu "Post-Apocalypto" zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać 7 singli z nadchodzącego wydawnictwa - każdy z odcinków serialu zawierał kolejny utwór, który pojawi się na krążku. Pierwszym z nich był "Hope", natomiast naszym skromnym zdaniem najlepsze do tej pory był "Making Love", które w połączeniu z magicznym teledyskiem (zawierającym m.in. tryskające serduszkami penisy i waginy w kształcie motyli) zdobyło nasze serca.

Album "Post-Apocalypto" autorstwa Tenacious D z gościnnym udziałem Dave'a Grohla, który udzielił się jako perkusista, trafi do sprzedaży już 2 listopada 2018 roku. Być może już niedługo doczekamy się również kontynuacji "Kostki Przeznaczenia", pełnometrażowej komedii muzycznej, w której Tenacious D staje się najlepszym zespołem na świecie i walczy z diabłem. Tak przynajmniej my zinterpretowaliśmy słowa Jacka Blacka, który na koncercie w maju 2018 roku powiedział, że planują zrobić sequel kultowej w wielu kręgach produkcji. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.