Tenacious D tnie penisy na pół w finale serialu "Post-Apocalypto"

Kamil Kacperski
05.11.2018 13:16
Tenacious D|undefined Fot. kadr z wideo

Oprócz tego album o tym samym tytule trafił już do sprzedaży i serwisów streamingowych. Posłuchajcie "Post-Apocalpyto" The D w całości. 

W poprzednich odcinkach programu widzieliśmy próby uprawiania seksu z kobietami, uprawianie seksu oralnego z Terminatorem, próby uprawiania seksu z wieloma kobietami, a także próby uprawiania miłości. Krótko mówiąc - jeśli śledzicie twórczość Tenacious D od jakiegoś czasu, to zapewne wiecie, że Jack Black i Kyle Gass żywią gorące uczucie do penisów, wagin, piersi i przedmiotów o kształcie fallicznym. 

Miłość tą pokazują w ostatnim odcinku ich animowanego serialu "Post-Apocalypto". Zobaczcie finałowy epizod produkcji Jacka Blacka i Kyle'a Gassa:

Tenacious D wydało nowy album 

Serial animowany autorstwa Jacka Blacka i Kyle'a Gassa, którzy razem tworzą duet Tenacious D, miał za zadanie promować nadchodzący album zespołu pod tym samym tytułem. "Post-Apocalypto" przenosił widzów do dziwnego świata po atomowej zagładzie, a mężczyźni okazują się być bohaterami i ostatnią nadzieją ludzkości na przywrócenie porządku na Ziemi. 

Epizod "Home" był ostatnim odcinkiem pierwszego sezonu "Post-Apocalypto". Jego premiera odbyła się 2 listopada 2018 roku. Tego samego dnia do sprzedaży trafił album o tym samym tytule, który jednocześnie pełni rolę soundtracku produkcji. Tenacious D ruszy niedługo w trasę koncertową po USA, na której będzie promował swoje nowe wydawnictwo. Kto wie, może w 2019 roku zespół nareszcie trafi do Polski?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.