The Darkness udostępnił singiel „All The Pretty Girls”

Aleksandra Degórska
21.07.2017 13:54
The Darkness udostępnił singiel „All The Pretty Girls” Fot. kadr z wideo

Zespół zapowiedział wydanie nowego albumu i udostępnił utwór otwierający longplay. Posłuchajcie, czy taki numer przypadnie Wam do gustu.

Stęskniliście się za The Darkness? W końcu nadszedł koniec czekania. Kapela właśnie podzieliła się singlem zapowiadającym nowy album. Krążek „Pinewood Smile” pojawi się na sklepowych półkach 6 października 2017 i stanie się następcą płyty „Last of Our Kind” z 2015 z singlami „Barbarian” czy „Open Fire”.

Najnowszy album będzie pierwszym krążkiem nagranym z perkusistą Rufusem Taylorem - synem bębniarza Queen. Rufus dołączył do kapeli w 2015 roku zastępując Emily Dolan Davies. Krążek będzie otwierać kawałek „All The Pretty Girls”, który właśnie został udostępniony przez The Darkness.

Posłuchajcie, jak prezentuje się ta kompozycja:

Album powstawał w Putney w południowo-zachodnim Londynie, zaś materiał został nagrany w Cornwall. Za produkcję odpowiedzialny jest Adrian Bushby, który współpracował z Foo Fighters czy Muse i ma na swoim koncie statuetkę Grammy. W dwóch kawałkach na płycie Rufus Taylor wsparł wokalnie Justina Hawkinsa.

Jakie numery pojawią się na „Pinewood Smile”?

Tracklista:

  1. All The Pretty Girls
  2. Buccaneers Of Hispaniola
  3. Solid Gold
  4. Southern Trains
  5. Why Don’t The Beautiful Cry?
  6. Japanese Prisoner Of Love
  7. Lay Down With Me, Barbara
  8. I Wish I Was In Heaven
  9. Happiness
  10. Stampede Of Love

Tak natomiast prezentuje się okładka płyty:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

W listopadzie 2017 roku zespół ruszy w trasę koncertową i pierwszy występ odbędzie się 23 listopada 2017 w Southampton. Miejmy nadzieję, że formacja nie zapomni o polskich fanach.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.