The Killers i Bruce Springsteen nagrali wspólny utwór. Posłuchaj "Dustland"

16.06.2021 11:51
The Killers Fot. shutterstock.com

Takie muzyczne współprace to lubimy! Jak brzmi utwór "Dustland", który jest przeróbką piosenki "A Dustland Fairytale" z repertuaru The Killers?

The Killers postanowił połączyć siły z Brucem Springsteenem. Owocem ich współpracy jest utwór "Dustland", przerobiony numer "A Dustland Fairytale" z albumu Killersów "Day & Age" z 2008 roku. Posłuchajcie, jak brzmi ten kawałek w nowej wersji.

Polecamy

The Killers i Bruce Springsteen nagrali wspólny utwór. Posłuchaj "Dustland"

Frontman zespołu, Brandon Flowers, jest fanem Sprinsgteena już od dawna - wystarczy wspomnieć, że drugi album The Killers zatytułowany "Sam's Town" był zainspirowany albumem "Born to Run". Flowers i Sprinsgteen spotkali się w 2020 roku w ramach podcastu Letter to You Radio, gdzie opowiadali o swoich inspiracjach i pisaniu piosenek. To była tylko kwestia czasu, gdy muzycy w końcu nagrają coś razem.

Przekonajcie się, jak prezentuje się ich wspólny kawałek "Dustland:"

Posłuchajcie również, jak brzmiał pierwowzór utworu. Oto "A Dustland Fairytale":

Polecamy

Dyskografię The Killers zamyka krążek "Imploding the Mirage" z 2020 roku, który jest następcą "Wonderful Wonderful" z 2017. Kapela już zapowiedziała kolejny album oraz powrót gitarzysty Dave'a Keuninga.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.