The Prodigy opublikował pierwsze nagranie po śmierci Keitha Flinta. Jest naprawdę ostro [WIDEO]

19.05.2021 14:05
The Prodigy Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie fragmentu nowego kawałka The Prodigy, który zapowiada nową płytę zespołu.

Wiele osób zastanawiało się, co dalej z The Prodigy po śmierci Keitha Flinta - zespół zakończy działalność, zatrudni nowego wokalistę czy będzie nagrywać bez nowego członka kapeli? Całe szczęście The Prodigy postanowił dalej nagrywać, o czym poinformował swoich fanów jeszcze jesienią 2020. Teraz w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie tej decyzji - krótki fragment nowej piosenki z naprawdę ciężkich riffem.

Polecamy

The Prodigy opublikował pierwsze nagranie po śmierci Keitha Flinta. Jest naprawdę ostro [WIDEO]

Zespół wrzucił do sieci krótkie nagranie ze studia z fragmentem nowego utworu. To, co za moment usłyszycie, na pewno Wam się spodoba i zaostrzy apetyt na więcej muzyki od The Prodigy. Na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się ukazać nowa płyta formacji, ale miejmy nadzieję, że stanie się to już niebawem. Dyskografię zespołu zamyka jak na razie album "No Tourists" wydany w 2018 roku.

Polecamy

To nie pierwsze nagranie bez Flinta na wokalu, bo przez pewien czas udzielał się w kapeli jako tancerz. Pierwszy raz zaśpiewał na albumie "The Fat of the Land" w 1997 roku.

4 marca 2019 roku w godzinach porannych policja znalazła ciało 49-letniego frontmana The Prodigy. Jako przyczynę zgonu, zespół podał samobójstwo. Badania toksykologiczne wykonane podczas sekcji zwłok wykazały, że w chwili śmierci wokalista miał we krwi kokainę, kodeinę oraz alkohol.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.