Till Lindemann jako „Doctor Dick” tworzy dzieła sztuki z penisami

Aleksandra Degórska
18.12.2017 17:05
Till Lindemann jako „Doctor Dick” tworzy dzieła sztuki z penisami Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Każdy muzyk może czasem się znudzić komponowaniem i zamarzyć o czymś innym, np. tworzeniu artystycznych instalacji z penisami.

Jak wiadomo Till Lindemann lubi szokować i wszystko co ohydne oraz zboczone nie jest mu obce. Podczas koncertów grupy Rammstein siedział na gigantycznym penisie, który strzelał pianą, jak również udawał, że uprawia seks z klawiszowcem.

Lindemann jest również poetą, jak również zajmuje się sztuką. Jak wiadomo ze sztuką współczesną bywa różnie, a patrząc na instalacje wokalisty Rammsteina nie wiadomo co powiedzieć...

Najwidoczniej muzyk pomyślał, że warto rozkręcić swój biznes tuż przed Świętami i 18 grudnia 2017 roku ruszyła strona z jego dziełami. Pod pseudonimem Doctor Dick ukrywa się nie kto inny, jak właśnie Lindemann, który tworzy „penisową sztukę”.

Na stronie doctordick.de można znaleźć przeróżne gadżety z penisem w roli głównej - np. szkielet psa z penisem zamiast głowy, jak również koszulki z motywami przedstawiającymi oczywiście przyrodzenie. Do wszystkich fantów dodawany jest certyfikat podpisany przez autora. Ceny wahają się między 29,99 euro, a 2250 euro.

Co natomiast z nowym krążkiem grupy Rammstein? Gitarzysta Paul Landers optymistycznie ocenił, że płyta może być kamieniem milowym. Natomiast Richard Kruspe zdradził, że kapela przygotowała aż 35 nowych utworów. Jak dotąd poznaliśmy tylko jeden nowy kawałek i w międzyczasie otrzymaliśmy koncertówkę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.