Till Lindemann pokazał okładkę swojej nowej płyty "F&M"

09.10.2019 17:14
Rammstein|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Album projektu Lindemann zbliża się wielkimi krokami. Jak prezentuje się to wydawnictwo?

Lindemann, supergrupa Tilla Lindemanna oraz Petera Tägtgrena, wyd album "F&M" 22 listopada 2019. Zespół na nowym krążku wkracza na nieznajome i często nieoczekiwane ścieżki. Pierwszy wspólny album, "Skills In Pills", został nagrany po angielsku. Tym razem Lindemann stawia na język niemiecki.

Till Lindemann pokazał okładkę nowej płyty "F&M"

Punktem wyjścia dla drugiego albumu była współpraca Tilla z Hamburg Thalia Tehater w kontekście współczesnej adaptacji baśni braci Grimm – "Jaś i Małgosia". Sztuka poruszała takie tematy jak strach, nadzieja, bieda, dostatek, kanibalizm i śmierć. Na potrzeby przedstawienia powstało pięć utworów. Do nich muzycy dograli sześć nowych kompozycji i tak narodził się "F&M". Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Steh Auf", do którego teledysk wyreżyserował Zoran Bihac.

Lindemann w końcu ujawnił okładkę nowego wydawnictwa. Zobaczcie, jak prezentuje się album "F&M":

Przeczytaj także

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Na razie nie wiadomo, czy Lindemann odwiedzi Polskę. Pewnym jest, że będziemy mogli zobaczyć natomiast grupę Rammstein w naszym kraju. Zespół wystąpi 17 lipca 2020 roku i wystąpi na warszawskim PGE Narodowym. Rammstein zagra w stolicy z okazji drugiej części trasy "Stadium Tour". Bilety są w cenie od 220 do 440 złotych.

Zobacz także: Till Lindemann rapuje w stroju japońskiej uczennicy w klipie do "Mathematik"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.