Tom Morello wydał nowy album. Oddał na nim hołd Eddiemu Van Halenowi

30.10.2020 13:15
Tom Morello wydał nowy album. Oddał na nim hołd Eddiemu Van Halenowi Fot. Milan Risky/Shutterstock.com

Gitarzysta Rage Against The Machine i Prophets of Rage zaprezentował nowe solowe wydawnictwo "Comandante". Zawiera 5 utworów, a gościnnie pojawił się na nim Slash.

Gitarzysta RATM Tom Morello właśnie wydał nową EP-kę o tytule "Comandante". Składające się z 5 utworów wydawnictwo zawiera gościnny występ Slasha z Guns N' Roses w kawałku "Interstate 80", natomiast utwór "Secretariat" jest poświęcony zmarłemu niedawno gitarzyście Van Halen, Eddiemu Van Halenowi. 

Tom Morello wydał nowy album

Tak prezentuje się lista utworów na albumie "Comandante":

  1. Voodoo Child
  2. Interstate 80 (feat. Slash)
  3. Secretariat (for Eddie Van Halen)
  4. Suburban Guerrilla
  5. Cato Stedman & Neptune Frost
Przeczytaj także

"Comandante" jest pierwszym solowym albumem Toma Morello od 2018 roku - wówczas wydał "The Atlas Underground". W 2020 roku artysta wydał natomiast singiel "You Belong To Me". Poniżej możecie natomiast posłuchać "Interstate 80" z gościnnym występem Slasha:

Przeczytaj także

Jak sam Morello twierdzi w oficjalnym oświadczeniu prasowym:

Bycie gitarzystą jest klątwą i błogosławieństwem jednocześnie. To nie ja to wybrałem, to ono wybrało mnie. Największym wyzwaniem jest wplatanie moich przekonań w wiarygodny sposób do mojej muzyki.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.