Tom Morello zaorał fana w komentarzu na Instagramie

Joanna Chojnacka
13.06.2019 17:19
Tom Morello|undefined Fot. GABRIEL GRAMS

Tom Morello z Rage Against The Machine zauważył nieprzychylny komentarz na swój temat na Instagramie. Zobacz, jak odpowiedział.

Muzycy często dzięki swojemu autorytetowi próbują kształtować opinię publiczną także w kwestiach politycznych. Wykonawcom zdarza się nie tylko umieszczać swoje opinie w mediach społecznościowych, ale też współpracować, a nawet promować polityków. Dużo częściej artyści zaznaczają swoją niezgodę na aktualnie sprawowane rządy.

Tom Morello zaorał fana w komentarzu na Instagramie

Tom Morello znany z Rage Against The Machine, aby podkreślić swoją niechęć do aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych ozdobił swoją gitarę kontrowersyjnym napisem. Możemy przeczytać na niej umiarkowanie uprzejme "Jeb*ać Trumpa". Jeden z użytkowników Instagrama, najprawdopodobniej o różnych od Morello poglądach politycznych, spróbował mu dociąć. Udostępnił zdjęcie muzyka z podpisem:

Kolejna gwiazda muzyki, która stała się ekspertem w dziedzinie polityki

Przeczytaj także

Tom Morello zauważył zdjęcie w internecie i uznał, że odpowie użytkownikowi kryjącemu się pod pseudonimem davez67. 

tom morello

Muzyk zgasił internetowego hejtera jednym zdaniem:

Nie trzeba być absolwentem nauk politycznych Uniwersytetu Harvarda, aby uznać ten sposób zarządzania krajem jako nieetyczny i nieludzki.

Ale cóż, ja akurat ukończyłem politologię na Harvardzie z wyróżnieniem, więc mogę tę opinię od razu Ci potwierdzić.

Zobacz też: Tom Morello już słuchał muzyki z nowego albumu Toola

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.