Toyah Willcox oblewa się wodą udając Niemkę w coverze Rammsteina. Śmiać się czy płakać? [WIDEO]

04.07.2022 16:57
Toyah Willcox oblewa się wodą udając Niemkę w coverze Rammsteina. Śmiać się czy płakać? [WIDEO] Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Tego się nie da odzobaczyć. Tylko dla widzów o mocnych nerwach! :)

Gdy już myślisz, że Robert Fripp i Toyah Willcox nie wymyślą nic nowego i dziwnego pojawia się ich nowe nagranie... Okazuje się, że kreatywność tej pary nie zna granic. Tym razem muzycy wzięli na warsztat piosenkę Rammsteina i Toyah postanowiła założyć strój nawiązujący do ludowego ubioru Niemek i z kufli wylewała na siebie wodę. Co się tutaj w ogóle wydarzyło...

Polecamy

Toyah Willcox oblewa się wodą udając Niemkę w coverze Rammsteina. Śmiać się czy płakać? [WIDEO]

Tej pary chyba nie trzeba przedstawiać - podczas pandemii Robert Fripp i Toyah Willcox zaczęli nagrywać covery w domowym zaciszu i ich nieco żenujące nagrania spotkały się ze sporym zainteresowaniem internautów. W najnowszym nagraniu para zmierzyła się z repertuarem Rammsteina i nagrała cover "Keine Lust". Toyah założyła strój, który od razu Wam się skojarzy z ostatnim teledyskiem niemieckiej grupy do "Dicke Titten" i nie wiedzieć czemu zaczęła wylewać wodę na swój biust. Nie chcemy komentować, jak muzycznie to w ogóle wszystko brzmi... przynajmniej coś się dzieje.

Polecamy

Pod koniec czerwca Toyah Willcox zdradziła, że muzycy planują trasę koncertową, która ma się odbyć w 2023 roku. Na razie nie zdradzono żadnych szczegółów, ale niektórzy już zaczęli żartować, że jeżeli wokalistka ma zmieniać ciągle stroje, jak to robi przy nagraniach coverów, to koncerty pary będą naprawdę długie. Pewne jest jedno - na brak zainteresowania na pewno nie będą narzekać.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.