Toyah Willcox i Robert Fripp ze świątecznym coverem. Nie obyło się bez fałszowania [WIDEO]

13.12.2021 17:13
Toyah Willcox i Robert Fripp Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Wrócili i znowu sporo namieszali! Posłuchajcie, jak brzmi ich najnowszy cover świątecznej piosenki.

Toyah Willcox i Robert Fripp powrócili do nagrywania swoich bardzo słabych coverów. King Crimson zakończył trasę koncertową i w końcu Robert Fripp miał czas, by razem z żoną nagrać kolejny utwór w swojej kuchni. Tym razem zakręcona para postanowiła zaśpiewać świąteczny utwór. Nie obyło się bez śmiesznych ciuchów i fałszów.

Polecamy

Toyah Willcox i Robert Fripp ze świątecznym coverem. Nie obyło się bez fałszowania [WIDEO]

Gdy pandemia i lockdown zmusiły wielu muzyków do pozostania w swoich domach, Robert Fripp wraz ze swoją żoną, Toyah Willcox, postanowili nagrywać covery rockowych i metalowych utworów. Do tego zadania podeszli z przymrużeniem oka - Toyah chętnie zakładała przykuse stroje, Robert paradował w śmiesznych fryzurach. Ich nieidealne covery szybko stały się hitem internetu.

Polecamy

Gdy King Crimson powrócił do koncertowania, Toyah została sama w domu i sprawa ich wspólnych coverów trochę ucichła. Jednak teraz para wraca z nową siłą i zaprezentowała świąteczny cover "Ding Dong Merrily On High". Muzycy zadbali o stroje, gorzej już z wykonaniem, ale przynajmniej jest wesoło. 

Zakręcona para ma na swoim koncie covery takich zespołów, jak m.in. Guns’n’Roses, Led Zeppelin czy Black Sabbath czy Iron Maiden. Zapewne na tym nie koniec i już niebawem podzielą się kolejnym nagraniem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.