Toyah Willcox i Robert Fripp ze świątecznym coverem. Nie obyło się bez fałszowania [WIDEO]

13.12.2021 17:13
Toyah Willcox i Robert Fripp Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Wrócili i znowu sporo namieszali! Posłuchajcie, jak brzmi ich najnowszy cover świątecznej piosenki.

Toyah Willcox i Robert Fripp powrócili do nagrywania swoich bardzo słabych coverów. King Crimson zakończył trasę koncertową i w końcu Robert Fripp miał czas, by razem z żoną nagrać kolejny utwór w swojej kuchni. Tym razem zakręcona para postanowiła zaśpiewać świąteczny utwór. Nie obyło się bez śmiesznych ciuchów i fałszów.

Polecamy

Toyah Willcox i Robert Fripp ze świątecznym coverem. Nie obyło się bez fałszowania [WIDEO]

Gdy pandemia i lockdown zmusiły wielu muzyków do pozostania w swoich domach, Robert Fripp wraz ze swoją żoną, Toyah Willcox, postanowili nagrywać covery rockowych i metalowych utworów. Do tego zadania podeszli z przymrużeniem oka - Toyah chętnie zakładała przykuse stroje, Robert paradował w śmiesznych fryzurach. Ich nieidealne covery szybko stały się hitem internetu.

Polecamy

Gdy King Crimson powrócił do koncertowania, Toyah została sama w domu i sprawa ich wspólnych coverów trochę ucichła. Jednak teraz para wraca z nową siłą i zaprezentowała świąteczny cover "Ding Dong Merrily On High". Muzycy zadbali o stroje, gorzej już z wykonaniem, ale przynajmniej jest wesoło. 

Zakręcona para ma na swoim koncie covery takich zespołów, jak m.in. Guns’n’Roses, Led Zeppelin czy Black Sabbath czy Iron Maiden. Zapewne na tym nie koniec i już niebawem podzielą się kolejnym nagraniem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.