Toyah Willcox nagrała cover "I Touch Myself" dla Roberta Frippa. Jego reakcja jest bezbłędna [WIDEO]

09.08.2021 16:37
Toyah Willcox i Robert Fripp Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Ta wokalistka wie, jak zaskoczyć nawet własnego męża, który obecnie jest w trasie koncertowej z King Crimson.

Koncerty powoli wracają w wielu krajach i zespół King Crimson właśnie gra szereg koncertów w Stanach Zjednoczonych. Co za tym idzie, mamy małą przerwę w coverach nagrywanych przez Roberta Frippa i jego żonę Toyah Willcox. Wokalistka postanowiła wykonać cover w pojedynkę, by pokazać jak tęskni za mężem. W tym celu zaśpiewała... "I Touch Myself" Divinyls.

Polecamy

Toyah Willcox nagrała cover "I Touch Myself" dla Roberta Frippa. Jego reakcja jest bezbłędna [WIDEO]

Willcox znowu założyła bluzkę podkreślającą jej kształty i zadedykowała mężowi utwór "I Touch Myself". Robert Fripp nagrał swoją reakcję na wideo żony i mocno się zdziwił, gdy usłyszał tekst piosenki. Ze zdziwienia aż przetarł swoje okulary. Jak widać Willcox umie zaskoczyć nawet swojego męża:

Para postanowiła wykorzystać nadmiar wolnego czasu podczas pandemii i nagrywać covery z przymrużeniem oka. Na swoim koncie mają utwory takich zespołów, jak m.in. Guns’n’Roses, Led Zeppelin czy Black Sabbath czy Iron Maiden. Czas pokaże, czy para wróci do nagrywania takich coverów, w końcu internautom bardzo przypadły do gusta muzyczne popisy pary.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.