Trivium pokazał klip do utworu „Beyond Oblivion”

Aleksandra Degórska
08.03.2018 16:44
Trivium z klipem do Beyong Oblivion|undefined Fot. kadr z wideo

Obejrzyjcie, jak przedstawia się najnowszy teledysk od amerykańskiej kapeli. Czy fani będą zadowoleni?

10 marca 2018 roku rusza trasa koncertowa grupy Trivium promująca ostatnią płytę formacji. Z tej okazji zespół postanowił udostępnić teledysk do utworu „Beyond Oblivion”. Kompozycja pochodzi z ostatniego albumu grupy „The Sin And The Sentence”, który ukazał się w październiku 2017 roku nakładem Roadrunner Records. Krążek wskoczył na 23. pozycję na liście Billboard 200.

W teledysku widzimy ekspresyjne kadry przedstawiające występujący zespół. Za reżyserię wideo odpowiedzialny jest John Deeb.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Trivium w Polsce w 2018 roku

Trivium ponownie odwiedzi nasz kraj i wystąpi 25 marca 2018 do warszawskiego klubu Progresja. W roli supportów zaprezentują się Power Trip oraz Venom Prison. Będzie to kolejna okazja po Przystanku Woodstock 2017, by zobaczyć Matta Heafyma i spółke. Koncerty kapeli to wyjątkowe wydarzenia, a Matt Heafy potrafi zapanować nad tłumem - nawet, gdy w publiczności pojawią się osoby skłonne do bijatyk.

Grupa powstała w 2000 roku w Orlando na Florydzie i przez kilka lat najbliżej było jej do metalcore. Heafy z czasem zaczął dodawać nowe elementy do stylu muzyki Trivium i odniósł sukces, bo płyty zespołu rozeszły się na świecie w paru milionach egzemplarzy. Matt nie bał się też ryzykować, bo tym było między innymi postawienie na mocno sztuczne brzmienie płyty „Vengeance Falls” nadane przez Davida Drainmana z Disturbed.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.