Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawały Freddiego Mercury'ego i Kazika. Jak wypadły? [WIDEO]

14.10.2019 12:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: |north Fot. kadr z wideo

Jak Adam Strycharczuk i Emilia Komarnicka-Klynstra poradzili sobie z repertuarem Queen i Kultu?

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, chociaż czasami patrząc na charakteryzację niektórych uczestników można dostać zawału. Polscy artyści wcielają się w role słynnych polskich i zagranicznych muzyków, co jest dosyć trudne. Program pokazuje, kto tak naprawdę jest najlepszym aktorem oraz wokalistą, który potrafi podrobić głos słynnych artystów.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Adam Strycharczuk jako Freddie Mercury [WIDEO]

Adam Strycharczuk jest YouTuberem z kanału Na Pełnej, jak również współtworzy projekt Galaxi. Już raz wcielił się w postać Freddiego Mercury'ego na potrzeby parodii na swoim kanale. W talent show jednak poprzeczka została wysoko podniesiona - YouTuber musiał zaśpiewać przebój Queen i ruszać się tak jak Freddie. Strycharczuk wraz z innymi muzykami udającymi kapelę, postarali się odtworzyć klip do piosenki "Radio Gaga". Czy fanom Queen przypadnie do gustu taki cover?

Przeczytaj także

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Emilia Komarnicka-Klynstra jako Kazik Staszewski [WIDEO]

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na dobre i złe" oraz "Ranczo". Występowała ona również w musicalach i umiejętności wokalne na pewno pomagają jej w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim odcinku aktorka wcieliła się w Kazika Staszewskiego i zaśpiewała utwór "Celina". Niestety nie udźwignęła wokalnie tego utworu. Zobaczcie, czy udało się jej podrobić charakterystyczne ruchy Kazika.

W talent show coraz częściej artyści wcielają się w gwiazdy rocka. Dotychczas zobaczyliśmy sobowtórów Kory, Pearl Jam, Agnieszki Chylińskiej czy Stinga. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach programu również pojawią się rockowe akcenty.

Zobacz także: Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawali wokalistów Dżemu i System of a Down

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.