W jakich jeszcze zespołach mógłby wystąpić Axl Rose?

Aleksandra Degórska
07.02.2017 14:24
W jakich jeszcze zespołach mógłby wystąpić Axl Rose? Fot. Charles Sykes / Invision / AP / link / East News; Retna / Photoshot / Reporter / East News

A gdyby tak wokalista Guns N' Roses pojawił się na jednej scenie z Queen, Steel Panther czy Anthrax? Muzyk zna się na rzeczy i skoro daje radę śpiewać AC/DC to może zastąpiłby chorego Jamesa Hetfielda?

Axl Rose uważany jest za rudego wrednego typa, z którym ciężko się dogadać. Co więcej wiele osób jest zdania, że średnio mu idzie wokalnie i najlepiej, żeby przeszedł już na emeryturę i przeszedł się do dietetyczki. Jednak Axl wszystkim pokazał, że mocno się mylą i zrobił to naprawdę z pompą.

W grudniu 2015 roku Guns N' Roses ogłosił, że powróci w starym składzie podczas festiwalu Coachella 2016. Co więcej wokalista dołączył do AC/DC zastępując Briana Johnsona, któremu lekarze zakazali dalszego koncertowania ze względu na problemy ze słuchem. Sporo fanów AC/DC nie było zachwyconych taką decyzją zespołu, ale też Axl udowodnił, że daje sobie radę stojąc obok Angusa Younga.

3 lutego 2017 roku w Kopenhadze Metallica była zmuszona przerwać koncert ze względu na złe samopoczucie Jamesa Hetfielda. Wkrótce lekarze Jamesowi Hetfieldowi zakazali śpiewać i niektórzy zaczęli się zastanawiać co będzie dalej z kapelą i karierą wokalisty. Oczywiście nie ma co panikować, Hetfield będzie żyć.

Jednak w obliczu takiej sytuacji zaczęliśmy się zastanawiać - a gdyby jednak Metallica zaczęła szukać nowego frontmana to czy Axl Rose sprawdziłby się również w tej kapeli? Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy wokalnie dałby radę wyśpiewać takie hiciory jak „Master of Puppets”, za to możemy zobaczyć czy wyglądałby efektownie obok równie wielkich gwiazd.

Jak oceniacie wokalne możliwości Axla Rose'a?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.