W jakie gry komputerowe lubi grać Jonathan Davis z Korna?

Maciej Koprowicz
20.10.2017 12:43
W jakie gry komputerowe lubi grać Jonathan Davis z Korna? Fot. kadr z wideo, miszcz painta

Wiedzieliście, że wokalista Korna relaksuje się, grając w gry dla dzieci, takie jak „Toy Story 3”? Grywa też w „Wiedźmina”.

Gry komputerowe i rock to nie są obce sobie światy. Muzyczne przeboje bardzo często goszczą na ścieżkach dźwiękowych słynnych gier, czego przykładem choćby piłkarska seria „FIFA”. Normą jest w tej chwili nagrywanie soundtracków przez wielkie gwiazdy, na przykład Apocalyptikę, która stworzyła motyw przewodni do jednej z gier serii „Angry Birds”.

 Na rynku nie brakuje oczywiście także gier muzycznych, w całości poświęconych muzyce rockowej – najsłynniejsze to „Rock Band” i „Guitar Hero”. Niektórzy wykonawcy doceniają potęgę wirtualnej rzeczywistości i firmują różne tytuły swoją muzyką i wizerunkiem. Znana z militarnych fascynacji grupa Sabaton promuje wojenną grę „World Of Tanks”, Nocny Kochanek pojawił się w „Sport Manager”, a od niedawna w grze „Angry Birds Evolution” jako jedna z postaci dostępny jest Eddie, czyli maskotka Iron Maiden.

Rzecz jasna, w gronie sław muzyki nie brakuje też zapalonych graczy, którzy sami uwielbiają spędzać godziny przed monitorem. Dave Grohl wspominał, że maniakiem gier wideo był Lemmy z Motorhead. Wśród fanów wirtualnej rozgrywki jest też Jonathan Davis.

Wokalista Korna opowiedział o swojej pasji magazynowi „Rolling Stone”. Przyznał, że gry pomagały mu przetrwać najtrudniejsze momenty życia. Z filmu z serii „How I Play” dowiadujemy się, że jest fanem między innymi „Attack On Titan” i „Halo 2”. Polscy widzowie z pewnością dostrzegą, że na jednym z komputerów włączony jest „Wiedźmin 3”. To nie dziwi aż tak bardzo, bo przecież w sztandarową grę znad Wisły gra cały świat. Bardziej zaskakuje fakt, że lider zespołu o tak poważnym i czasem mrocznym wizerunku, jak Korn relaksuje się… grami dla dzieci. Do ulubionych tytułów Davisa należą „Slime Rancher” i „Toy Story 3”. Zobaczcie wokalistę w akcji:

Każdy dorosły ma dziecięcą część swojej osobowości. Jonathan pielęgnuje swoją nie tylko grami. Niedawno użyczył głosu do kreskówki Cartoon Network, „OK K.O.! Po prostu walcz” gdzie wcielił się w kaktusopodobnego złoczyńcę, przemawiającego… cytatami z numetalowych hitów.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.