W jakiej formie jest Overkill?

Magda Słomka
13.03.2015 17:00
W jakiej formie jest Overkill? Fot. kadr z wideo

Muzycy rozgrzewają się przed dwoma koncertami w Polsce. Zobaczcie, jak poszło im na występie w Zagrzebiu!

Overkill jest coraz bliżej! Zespół wystąpił 11 marca 2015 roku w klubie Tvornica Kulture w Zagrzebiu. Zobaczcie, czy warto wybrać się na któryś z dwóch koncertów, jakie odbędą się niebawem w naszym kraju!

Amerykańska kapela odwiedzi Katowice i Gdańsk wraz z zespołem Sanctuary w roli supportu. Overkill przyjedzie do nas promować krążek „White Devil Armory” wydany w 2014 roku.

Wokalista, Bobby „Blitz” Ellsworth, opowiedział co motywowało i inspirowało zespół przy tworzeniu albumu.

Po prostu nie chcieliśmy powtórki. Jesteśmy kim jesteśmy – thrashmetalowym zespołem. Oczywiście przynależymy do podgatunku tej metalowej społeczności, ale idea jest taka, że chcesz zatrzymać własne zainteresowanie tym, co robisz. Chcesz próbować, do pewnego stopnia tworząc siebie na nowo. Rzeczą, z której jestem najbardziej dumny jest to, że nasza płyta numer 17, „White Devil Armory”, pozwoliła nam na wykonanie tych rzeczy. Zero powtórek.

Teraz możecie sprawdzić, czy muzycy mianem „zero powtórek”, określiliby też swoje występy! Po prostu wybierzcie się na dwa koncerty Overkill! Gdzie, kiedy i za ile?

OVERKILL + Sanctuary

14 marca 2015
Katowice, MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 80/90 zł

15 marca 2015
Gdańsk, B-90, ul. Stocznia Gdańska, hala 90B
Bilety: 70/80 zł

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.