Wejdź do escape roomu razem z Black Sabbath. Oto darmowa gra online dla fanów zespołu

16.06.2021 18:32
Ozzy Osbourne Fot. 0000554/Reporter/East News

Z okazji wydania specjalnej edycji albumu "Sabotage" Black Sabbath ma coś wyjątkowego dla swoich fanów - wirtualny escape room. Zagracie?

"Sabotage: Super Deluxe Edition" to specjalne wydanie zawierające zremasterowaną wersję szóstego albumu Black Sabbath "Sabotage" oraz pełen koncert zarejestrowany w trakcie trasy w 1975 roku. Aby godnie uczcić to niezwykłe wydanie, BMG wraz z Bewilder Box Ltd., twórcami nagradzanych escape room’ów (również w wersji online) i specjalistami w dziedzinie gier logicznych, stworzyli wspólnie interaktywną przestrzeń online, którą doceni każdy fan Black Sabbath - Sabotage: Escape Room.

Polecamy

Wejdź do escape roomu razem z Black Sabbath. Oto darmowa gra online dla fanów zespołu

Twórcy zachęcają, by wejść w tajemniczy lustrzany świat Black Sabbath "Sabotage" w tym mini online escape roomie, gdzie Twoją misją będzie odzyskanie kopii Sabotage: Super Deluxe Edition! Przenieś się w czasie do lat 70. i przejdź przez 15-minutową, składającą się z motywów Sabbath’owych, łamigłówkę. Grę znajdziecie na stronie play.sabotageescape.com.

Szczegóły gry "Sabotage: Escape Room"

  • Gra jednoosobowa na przeglądarkę
  • Przejście zajmuje ok. 15 minut
  • Wyzwania z Sabbath’owymi motywami
  • Na fanów czekają sekrety grafiki okładkowej i ukryte utwory
  • Kompatybilna z telefonem/tabletem, ale rekomendowane jest użycie komputera dla pełnego doświadczenia
  • Pochwal się swoim czasem w social mediach używając hashtaga #SabbotageEscapeRoom
Polecamy

Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler i Bill Ward nagrali "Sabotage" w Londynie i Brukseli, a drugim producentem albumu został Mike Butcher. Osiem utworów zostało wydanych najpierw w lipcu 1975 roku w Stanach, gdzie płyta pokryła się złotem, a potem w sierpniu w Wielkiej Brytanii, gdzie album zyskał status srebrnej płyty.

Na wydaniu "Sabotage: Super Deluxe Edition" oprócz zremasterowanego materiału z płyty znajdziemy również 16 utworów nagranych na żywo, z których 13 nigdy nie zostało dotąd wydanych. Zarejestrowane zostały one w 1975 roku, w trakcie trasy koncertowej kwartetu po USA, promującej ten album. Na dodatkowych płytach znajdą się koncertowe wykonania takich utworów jak “Spiral Architect” i “Sabbra Cadabra” z albumu “Sabbath Bloody Sabbath” z 1973 roku. Sam “Sabotage” reprezentują takie utwory jak “Hole In The Sky” czy “Megalomania”.

Muzyce towarzyszy historia albumu spisana w książeczce dodanej do albumu, która zawiera także wypowiedzi członków zespołu i prasy muzycznej. Znajdują się tam również rzadkie zdjęcia i wycinki prasowe z tego okresu. Poza tym, w box secie jest też replika książeczki koncertowej z koncertu w Madison Square Garden w 1975 r. oraz kolorowy plakat trasy “Sabotage” z tego samego roku.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.