Wojciech Hoffman zaskoczył fanów i wziął ślub na koncercie [WIDEO]

06.05.2019 11:59
Wojciech Hoffmann|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wojciech Hoffmann, jeden z najwybitniejszych polskich gitarzystów, stanął na ślubnym kobiercu podczas własnego koncertu. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia.

Wojciech Hoffmann jest głównym filarem metalowej grupy Turbo. Poznańska grupa zaliczana jest do tzw. „Wielkiej Trójki Polskiego Heavy Metalu” i uznawana jest za prekursorów gatunku.

Muzyk aktywnie udziela się również w zespole Non Iron. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy: "Drzewa" oraz wydany nakładem Kubicki Entertainment, "Behind the Windows". Współpracował również z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Wojciech Hoffmann: Niezwykły koncert w Poznaniu

Koncert w ramach Głos Rock Festiwalu zatytułowany "Ostatni wojownik na ślubnym kobiercu, czyli wiosenne porządki" odbył się 4 maja w poznańskim Klubie Blue Note.
Impreza była wyjątkowa pod wieloma względami.
Podczas poznańskiego koncertu, artysta obchodził bowiem uroczyście czterdziestą drugą rocznicę pracy scenicznej. Z tej okazji publiczność i zgromadzeni goście usłyszeli wiele klasyków z repertuaru grupy Turbo i Non Iron a także projektów The Klenczon Experience oraz Hendrix Day.

Wojciech Hoffmann: Ślub na koncercie

Największą niespodzianką wieczoru, był jednak ślub muzyka. Tuż po wybrzmieniu utworów Krzysztofa Klenczona, na scenie pojawił się zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Poznaniu Krzysztof Konarski, który udzielił ślubu sławnemu gitarzyście i jego wieloletniej partnerce Ilonie Wiercińskiej. Świadkami wydarzenia byli Martyna Hoffmann-Jechura i Aleksander Wierciński. Uroczystość zbiegała się z urodzinami panny młodej i była formą niespodzianki z tej okazji.

Zobaczcie wideo z tego niezwykłego wydarzenia

Redakcja serwisu Antyradio.pl życzy nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.