Wokalista Toola ma apel do wszystkich anty-covidowców: "Ssijcie mi fiu*a"

26.10.2020 11:08
Wokalista Toola ma apel do wszystkich anty-covidowców: "Ssijcie mi fiu*a" Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Maynard James Keenan niedawno wyjawił, że zaraził się koronawirusem w lutym 2020 roku i wciąż czuje jego pokłosie. Niektórzy podobno wątpili w jego chorobę, więc wokalista Toola szczerze im odpowiedział na zarzuty o kłamstwo.

Kilka tygodni po tym, gdy Maynard James Keenan opowiedział o swojej batalii z COVID-19 z "Arizona Republic", wokalista pojawił się w programie "The Joe Rogan Experiance", gdzie wyjawił więcej szczegółów nt. choroby. Wyjaśnił, że zaraził się koronawirusem pod koniec lutego 2020 roku w Australii podczas trasy koncertowej.

Wokalista Toola do antycovidowców: zróbcie mi fellatio

Jak opowiada Maynard James Keenan:

Byłem w Australii... Poszliśmy na obiad i nagle jedzenie przestało mi smakować. Teraz wiem czemu, ale wtedy byłem kompletnie zdziwiony. Nie mieliśmy pojęcia, że to jasne sygnały. A następnego dnia musiałem lecieć w ogóle do Nowej Zelandii.Polecieliśmy więc, a tam spędziłem całe 4 dni w hotelu. Piłem wodę, gorącą herbatę, chodziłem pod prysznic. Chciałem przez to przejść, ale to było paskudne uczucie. Ale wtedy nie wiedziałem, jak bardzo przerażające to mogło być. Gdybym wtedy wiedział, że to COVID-19, to bym chyba oszalał.
Przeczytaj także

Keenan wciąż ma problemy z płucami i czuje efekty choroby sprzed kilku miesięcy:

Co jakieś dwa dni łapie mnie taki sam atak kaszlu, jak w Nowej Zelandii. Po prostu 10 minut kasłania, więc nadal mam uszkodzone płuca. 
Przeczytaj także

Keenan skorzystał również z okazji na bycie szczerym w sferze publicznej i na łamach podcastu odpowiedział na zarzuty osób, które oskarżają go o sfabrykowanie tej historii. Przy okazji oberwali też wszyscy anty-covidowcy:

Nadal czuje efekty poboczne tej choroby. Mam wrażenie, że istnieje grupa ludzi... może ja nie byłem blisko śmierci, ale mam przyjaciół, którzy byli. To było paskudne. A znajdą się tacy, co stwierdzą, że ktoś mi płaci bym mówił te rzeczy. Ssijcie mi fiu*a.
Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.