Wokalistka udawała Miley Cyrus w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci są zachwyceni jej występem! [WIDEO]

04.05.2021 11:19
Miley Cyrus Fot. NBC/Ferrari Press/East News

Zobaczcie świetny występ Mai Hyży w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Hannah Montana to już przeszłość. Miley Cyrus już wyrosła, lubi prowokować i ostatnio śpiewa dużo rocka. Jej najnowszy album "Plastic Hearts" zajął 1. miejsce na liście Top Rock Albums Chart, piosenkarka chętnie śpiewa covery Queen czy NIN i zapowiedziała krążek z coverami Metalliki. Dlatego postanowiliśmy napisać o niej kolejny raz, tym razem o sobowtórze wokalistki w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele występów w tym programie wygląda jak kiepskie karykatury, ale w tym przypadku było zupełnie inaczej i naprawdę warto zobaczyć ten występ.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14: Maja Hyży udawała Miley Cyrus. Internauci są zachwyceni! [WIDEO]

W ostatnim odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Maja Hyży wcieliła się w Miley Cyrus. Wokalistka wykonała utwór "Midnight Sky" z ostatniej płyty amerykańskiej gwiazdy. Hyży odtworzyła kreację Cyrus z teledysku powstałego do tego utworu. Trzeba przyznać, że miała świetną charakteryzację i bardzo przypominała Miley. Wokalnie również mocno przypominała gwiazdę, zresztą przekonajcie się sami:

Polecamy

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy byli zachwyceni występem Hyży. Możemy przeczytać: "Maja to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie tej edycji. Jest fenomenalna! czy "Miley Cyrus jak prawdziwa - zarówno w wyglądzie, jak i również w głosie". Wiele osób uważa, że wokalistka powinna wygrać najnowszą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.