Wściekły Phil Rudd zaatakował kamerzystę

Robert Skowronski
21.07.2015 09:36
Wściekły Phil Rudd zaatakował kamerzystę Fot. kadr z wideo

Phil Rudd, niegdyś bębniarz AC/DC, ma od jakiegoś czasu ciągle na pieńku z wymiarem sprawiedliwości. Frustracja rośnie w muzyku i szuka ujścia w rękoczynach na anonimowym kamerzyście, jak i ochroniarzu artysty.

Muzyk został ponownie aresztowany podczas odbywania ośmiomiesięcznej kary aresztu domowego w swojej posiadłości w Tauranga w Nowej Zelandii. Do zatrzymania doszło w noc 18 lipca 2015 roku, a gdy policja dotarła na miejsce zastała artystę w towarzystwie prostytutek. Phil Rudd, w poniedziałek 20 lipca 2015, stanął przed sądem i został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji.

Musi jednak ponownie tam się zjawić wraz z datą 3 sierpnia 2015, aby odpowiedzieć na nowopostawione mu zarzuty posiadania i spożywania alkoholu. Za pogwałcenie wcześniej wydanego wyroku Ruddowi groziło osadzenie w więzieniu na siedem lat, jednak zmierzy się on z groźbą spędzenia za kratkami roku i koniecznością zapłaty grzywny w wysokości 2 tys. nowozelandzkich dolarów.

Co tu dużo ukrywać? Można się nieźle wkurzyć. Zwłaszcza, jeśli na dodatek przed domem spotyka się jeszcze natrętnego kamerzystę, który w obliczu takiej sytuacji zadaje nam niewygodne pytania. Nic tylko ze złości zacząć kopać w drzwi ogrodzenia i chcieć wymierzyć delikwentowi cios między oczy.

W morzu ocenzurowanych słów ciężko wyłapać co dokładni mówił perkusista, jednak łatwo się domyślić, że nie było to nic pochlebnego. Gdyby nie ochroniarz artysty, z którym i tak się przepychał, wszystko mogłoby się zakończyć kolejną sprawą - tym razem o pobicie.

Kara, którą do tej pory odbywał Phil Rudd dotyczyła zarzutów postawionych jeszcze w 2014 roku. W mieszkaniu muzyka znaleziono 0,71 g metamfetaminy oraz 130 g marihuany, groził także śmiercią swojemu kontrahentowi i jego 10-letniej córce. Według Angusa Younga, gitarzysty AC/DC, Rudd nie jest tym samym człowiekiem, co kiedyś i chyba nie jest to pozbawione racji stwierdzenie.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.