Wszystkie złe rzeczy od Motley Crue

Urszula Drabińska
21.01.2015 09:25
Wszystkie złe rzeczy od Motley Crue Fot. East News

A nazbierało się trochę tego przez 34 lata grania… Muzycy podsumowują je w klipie „All Bad Things” i… ogłaszają koniec.

Motley Crue zagra pożegnalny koncert w swoim rodzinnym mieście, Los Angeles, 31 grudnia 2015 roku. Muzycy chcą zejść ze sceny niepokonani.

Nigdy się nie rozwodnimy. Prędzej po prostu się rozstaniemy, niż staniemy się mdli.

W ostatnim koncertowym roku nie zamierzają próżnować. Na początek, w teledysku „All Bad Things”, postanowili podzielić się najwspanialszymi wspomnieniami z ponad 30 lat na scenie. Fragmenty koncertów, sporo ładnych pań i pokazywania cycków. Czego innego można spodziewać się po rockmanach u szczytu sławy?

Ostatnia szansa, by zobaczyć Motley Crue

W końcu przyszedł czas na ostatni rozdział. „The Final Tour” trwa od 2014 roku, lecz właśnie poznaliśmy daty naprawdę ostatnich koncertów kapeli. W lutym 2015 roku ruszają na krótkie tournée po Japonii. W Europie będzie można zobaczyć ich na trzech festiwalach: 5 czerwca na Sweden Rock Festival w Solvesborgu, 12 czerwca na Nova Rock w Nickelsdorfie w Austrii, a 14 czerwca na Download Festival w Donington Park w Wielkiej Brytanii.

Na zakończenie – Ameryka Północna. Począwszy od lipca 2015 roku Motley Crue w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku zagra 34 koncerty, by uczcić 34 lata ze sobą.

Definitywny koniec?

Informacje o pożegnalnej trasie bardzo Was zmartwiły? Pożegnalna trasa wcale tego nie oznacza. Wokalista Vince Neil w czerwcu 2014 roku tłumaczył:

To nie jest koniec zespołu. Motley Crue to biznes i są różne aspekty tego biznesu. Jest sklep, jest muzyka i są koncerty. Po prostu zaprzestajemy koncertowania. Motley Crue wciąż jednak będzie wypuszczać muzykę i sprzedawać różne rzeczy.

Mimo że na oficjalnej stronie zespołu znajdziemy napis „R.I.P. 1981-2015”, a muzycy zachęcają do korzystania z tagu #ripmotleycrue, mamy nadzieję, że od pół roku nic się nie zmieniło i jeszcze kiedyś coś nowego od nich usłyszymy.

motley-crue-rip

W najbliższym czasie zespół planuje wydanie wyjątkowego albumu z „All Bad Things” i – oczywiście – ze swoimi największymi przebojami. W pudełku znajdzie się też wiele innych niespodzianek. Szczegóły poznamy wkrótce.

W tym roku do kin powinien również trafić film „The Dirt” na podstawie książki o Motley Crue „The Dirt – Confessions of the World's Most Notorious Rock Band”. Obraz wyreżyseruje Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów spod szyldu „Jackass”.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.