YouTuber nagrał cover "Enter Sandman" w stylu Rammsteina. Brzmi wunderbar! [WIDEO]

25.02.2021 21:27
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

"Enter Sandman" w stylu Rammsteina zaśpiewany przez YouTubera podobnego do Lemmy'ego Kilmistera? Dlaczego nie!

Możemy się założyć, że nigdy nie zastanawialiście się, jak znany przebój Metalliki brzmiałby w wersji Rammsteina. Jednak ktoś o tym pomyślał i nawet stworzył wideo, które odpowiada na to jakże interesujące pytanie. Pewien YouTuber postanowił stworzyć cover "Enter Sandman" Metalliki, który na pewno spodoba się fanom industrialnych brzmień. Co więcej, zaśpiewał ten kawałek po niemiecku!

Polecamy

YouTuber nagrał cover "Enter Sandman" w stylu Rammsteina. Brzmi wunderbar! [WIDEO]

Denis Pauna słynie z pokręconych coverów, w których gra znane metalowe i rockowe kawałki w stylu innych kapel. Jego niemiecka wersja "Enter Sandman" ma już prawie 150 tysięcy wyświetleń, zatem warto się przyjrzeć temu muzykowi, skoro ma tak wielkie zainteresowanie. Posłuchajcie "Enter Sandman" w stylu Rammsteina zaśpiewane po niemiecku. Robicie to na własne ryzyko ;)

Jeżeli spodobał się Wam taki muzyczny eksperyment, to na kanale YouTubera znajdziecie jeszcze wiele ciekawych przeróbek, m.in. "Sweet Dreams (Are Made of This)  Eurythmics w stylu Type O Negative, "Personal Jesus" w stylu Motorhead czy "Master of Puppets" w stylu Type O Negative.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.