Zaśpiewaj „Not Losing The Edge” z Cavalera Conspiracy!

Magda Słomka
19.03.2015 14:17
Zaśpiewaj „Not Losing The Edge” z Cavalera Conspiracy! Fot. materiały prasowe

Kapela udostępniła lyric video do najnowszego utworu z płyty „Pandemonium”, która ukazała się w listopadzie 2014 roku. Obejrzyjcie i pośpiewajcie!

Cavalera Conspiracy wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych z Death Angel, Corrosion of Conformity Blind i Lody Kong. Muzycy cieszą się z tego faktu tak bardzo, że z całej tej radości postanowili udostępnić lyric video do „Not Losing The Edge” pochodzącego z krążka „Pandemonium”. Jak to wygląda?

Mieliśmy już okazję obejrzeć teledysk do innego utworu pochodzącego z trzeciej studyjnej płyty Cavalera Conspiracy zatytułowanego „Babylonian Pandemonium”.

Cavalera Conspiracy jest w dobrej formie. Max stwierdził, że pomiędzy nim a bratem nastąpił efekt synergii...

Gramy teraz lepiej niż kiedykolwiek. Poznaliśmy się tak dobrze przez te wszystkie lata, że teraz łatwo jest razem komponować nowe utwory. Kiedy tworzę riff dla Igora, który powinien zagrać szybko, wiem, że mogę na niego liczyć. Wiem, że na koncercie czy w studiu nagraniowym da z siebie wszystko i zagra to dynamicznie.

Cavalera-Conspiracy
Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.