Znamy przyczynę śmierci wokalisty We Came As Romans. Jest tak, jak wielu fanów przypuszczało

Aleksandra Degórska
03.09.2018 11:18
Wokalista We Came As Romans - przyczyna śmierci|undefined Fot. shutterstock.com

Zespół We Came As Romans opublikował oświadczenie, w którym wyjawił, co było przyczyną śmierci wokalisty.

W wieku zaledwie 28 lat zmarł wokalista We Came As Romans, Kyle Pavone. O jego śmierci poinformowano 25 sierpnia 2018, ale nie podano wówczas przyczyny jego śmierci. Dopiero 31 sierpnia 2018 zespół opublikował oświadczenie, w którym oznajmił, że Kyle Payone przedawkował narkotyki.

25 sierpnia straciliśmy naszego syna, brata, przyjaciela i kolegę z zespołu z powodu przypadkowego przedawkowania. Przeciwieństwem uzależnienia jest kontakt. Jeżeli czujecie, że brak Wam kontaktu, czy jesteście zagubieni, zawsze znajdzie się pomoc. Proszę, podejmujcie działanie, porozmawiajcie z rodziną, przyjaciółmi, czy spotkajcie się z terapeutą, dołączcie do grupy wsparcia. Reagujcie, jeżeli w rodzinie czy wśród przyjaciół macie kogoś, kto zmaga się z problemami. Jeżeli jesteś artystą, który potrzebuje pomocy, możesz ją znaleźć w The Kyle Pavone Foundation, którą stworzyliśmy na cześć Kyle'a.

Wokalista We Came As Romans zmarł z powodu przedawkowania

We Came As Romans zapowiedział również specjalny event, by upamiętnić wokalistę.  Koncert odbędzie się w październiku 2018 w Fillmore w Detroit. Przeczytajcie całe oświadczenie:

we came

Kyle Pavone udzielał się w We Came As Romans od 2008 roku. W sumie wokalista pojawił się na 5 albumów studyjnych, a ostatnia „Cold Like War” ukazała się w 2017 roku. Pavone również grał na klawiszach i syntezatorach.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.