Znamy przyczynę śmierci żony Jonathana Davisa

Aleksandra Degórska
11.10.2018 11:24
Znamy przyczynę śmierci żony Jonathana Davisa|undefined Fot. shutterstock.com

Żona wokalisty grupy Korn, Deven Davis, od wielu lat zmagała się z uzależnieniem.

17 sierpnia 2018 roku w wieku 39 lat zmarła żona Jonathana Davisa, Deven Davis. Po prawie tygodniu głos w sprawie zajął frontman Korna, który zdradził kulisy sytuacji. Muzyk wyznał, że przez sporo lat ukrywał przed światem problem, który miała jego żona. Deven Davis cierpiała na bardzo poważną chorobę psychiczną i jej uzależnienie od narkotyków było efektem ubocznym.

Znamy przyczynę śmierci żony Jonathana Davisa

Według TMZ Deven Davis zmarła z powodu przedawkowania. W jej organizmie znaleziono aż 5 substancji - kokainę, heroinę, clonazepam (lek psychotropowy o działaniu przeciwdrgawkowym i przeciwlękowym), topiramat (lek przeciwdrgawkowy) oraz fluoksetynę (lek przeciwdepresyjny).

Jonathan Davis wziął ślub z Deven w 2004 roku. Ich pierwszy wspólny syn przyszedł na świat w 2005 roku, kolejny zaś w 2007. Deven Davis pracowała niegdyś jako aktorka porno. 

Według Jonathana Davisa, jego żona miała problem z narkotykami od 20 lat. Kobieta pod koniec życia przebywała w ośrodku dla uzależnionych, z którego zniknęła 17 sierpnia 2018. Jonathan Davis złożył sprawę do sądu o zakaz zbliżania się do dzieci, bo jej problem z narkotykami oddziaływał również na dzieci. Jonathan ma z małżeństwa z Deven dwóch synów – Pirate Housemana Davisa i Zeppelina Housemana Davisa.

Śmierć żony wokalisty była szokiem dla wielu osób, które ją znały. Muzycy Korna złożyli zatem kondolencje Jonathanowi Davisowi po śmierci żony. Muzyk nadal nie może pogodzić się z odejściem swojej żony. Jonathan Davis rozpłakał się podczas pierwszego koncertu Korna od śmierci kobiety.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.