Znana modelka opisała swoją szokującą relację z Marilynem Mansonem: "Gwałcił mnie i zamykał w pokoju"

06.05.2021 14:04
Znana modelka opisała swoją szokującą relację z Marilynem Mansonem: "Gwałcił mnie i zamykał w pokoju" Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Kilka miesięcy temu Marilyn Manson został publicznie oskarżony przez kilkanaście kobiet o poniżanie ich, znęcanie się psychiczne i fizyczne, a także wykorzystywanie ich seksualnie. Jedna z nich z dość dużą szczegółowością opisała swoją relację z wokalistą. Ostrzegamy, że tekst może być dla niektórych szokujący.

Znana modelka opisała swoją relację z Marilynem Mansonem

Modelka Ashley Morgan Smithline udzieliła niedawno trudnego i długiego wywiadu dla magazynu People, w którym opowiedziała o szczegółach jej związku/relacji z Marilynem Mansonem. Dwudziestominutowe wideo pojawiło się na YouTubie portalu, a w tytule możemy przeczytać, że Smithline stwierdziła, iż "przetrwała relację z potworem". 

Polecamy

Smithline poinformowała, że jej relacja z Mansonem rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to fotograf Tyler Shields pokazał jej zdjęcia muzykowi. Modelka wpadła Mansonowi w oko i rozpoczęli swoją znajomość, gdy kobieta pracowała w Azji. Jak twierdzi:

Zwabił mnie swoją ogromną inteligencją. Naprawdę wydawał się być geniuszem i nadal uważam, że jest bardzo inteligentny. Rozmawialiśmy o Nabokowie i Tołstoju i zagranicznych filmach, ale nie w pretensjonalny sposób godny studentów pierwszego roku filmówki, ale naprawdę doceniając sztukę i literaturę.

Ich relacja stała się na tyle zażyła, że Manson zaczął ją prosić o to, by ta zaczęła zbierać dla niego nazistowskie pamiątki. Modelka stwierdziła, że wówczas była już na tyle zauroczona, że faktycznie myślała, że Manson zerwie z nią kontakt, gdy ta nie wykona jego próśb:

Gdybym wiedziała, że ta broń (Manson prosił ją zwłaszcza o pejcze i noże) będzie używana wobec mnie, to czułabym się z tym dużo dziwniej.

Polecamy

W listopadzie 2010 roku Manson i Smithline zaczęli się spotykać, a kobieta w końcu się do niego wprowadziła. Jak opowiada, wówczas sprawy szybko wymknęły się spod kontroli. Modelka wyjaśniła, że podobno była bita i gwałcona - utrzymuje, że Manson zgwałcił ją ponad 300 razy i wielokrotnie używał wspomnianego pejcza by uderzać ją w plecy. Miał również wyryć swoje inicjały na jej udzie.

W trakcie relacji z nim modelka miała schudnąć do 36 kilogramów, była zabiedzona, a sam mężczyzna podobno połamał jej nos podczas szarpaniny i raz rzucił w nią nazistowskim nożem. Na dobre zakończyli się spotykać w styczniu 2013 roku.

Modelka powiedziała również, że spotkała się z Evan Rachel Wood i Esmą Bianco we wrześniu 2020 roku, kiedy podzieliły się między sobą swoimi przeżyciami. Jak stwierdziła Smithline, pomogło jej to w pozbycia się poczucia winy i wstydu. 

Rzecznik prasowy odpowiedział na relację Smithline, twierdząc:

Jest w tej relacji tyle nieścisłości i kłamstw, że nie wiemy nawet od czego zacząć. Ta relacja (o ile w ogóle tak możemy ją nazwać) trwała niecały tydzień.

Interesujący jest fakt, że w komentarzach pod wideo na YouTubie widzimy mnóstwo negatywnych słów kierowanych w stronę Ashley Morgan Smithline. Wiele osób oskarża ją o jawne kłamstwa, przytaczając m.in. oświadczenie rzeczników Mansona, utrzymujących, że ich związek trwał niecały tydzień. Same wideo możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.